Wiaty na drewno

Przechowywanie dużych zapasów szczap na zewnątrz oznacza, że mogą one łatwo zostać uszkodzone przez niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym takie opady jak śnieg lub deszcz. Dlatego tak istotne są wiaty na drewno kominkowe producenta GMS System, które zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu najwyższych właściwości użytkowych surowca sezonowego przez długi czas. Udostępniamy różne warianty wymiarowe, aby dostosować produkt do posiadanych zapasów oraz potrzeb naszych Klientów.

zobacz więcej…

Nasze wiaty przydomowe na drewno kominkowe zostały wykonane z wysokogatunkowej stali, z uwzględnieniem rozwiązań, które zapewnią doskonałą cyrkulację powietrza w obiekcie. Zapewni to właściwą wentylację znajdującym się w środku szczapom, co jest tak niezbędne przy ich sezonowaniu (wysychaniu). W ofercie uwzględniliśmy wiele wariantów kolorystycznych.

Przeznaczenie: ochrona drewna sezonowanego przed bezpośrednim działaniem opadów atmosferycznych z jednoczesnym zapewnieniem odpowiedniej cyrkulacji powietrza, niezbędnej do zachowania prawidłowego sezonowania drewna.

Cechy

WD – M WD – L
szerokość 1650 2250
głębokość 950 950
wysokość 2050 2050

Wiaty ogrodowe

Przechowywanie różnego rodzaju narzędzi przeznaczonych do pielęgnacji przydomowych terenów zielonych może wydawać się skomplikowanym zadaniem. Zamiast zagospodarowywać jedno z dostępnych pomieszczeń, lepiej zastosować bardziej komfortowe rozwiązanie. Wiaty ogrodowe producenta GMS System umożliwią rozmieszczenie wszystkich środków do pielęgnacji roślin, narzędzi oraz innych elementów.

zobacz więcej…

Nasze rozwiązania mogą również służyć jako wiata na rowery – stalowa zabudowa sprawi, że wszystkie znajdujące się w środku przedmioty zostaną prawidłowo ochronione przed szkodliwym działaniem opadów atmosferycznych, w tym śniegu i deszczu. Obiekty znajdują zastosowanie nie tylko w ogrodach, ale również na działkach. To Państwo decydują jak najlepiej je wykorzystać. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi wariantami wymiarowymi i kolorystycznymi proponowanych rozwiązań.

Przeznaczenie: wiaty stworzone z myślą o ogrodach i ogródkach działkowych. Stalowa podłoga zastosowana w tym produkcie sprawia, że wiatę można zainstalować na dowolnym podłożu. Dodatkowe wyposażenie wiaty w półki magazynowe czyni ten produkt wyjątkowym w swojej klasie.

Cechy

WO – M WO – L
szerokość 2100 2600
głębokość 1040 1960
wysokość 2100 2100

Wiaty na wózki inwalidzkie i jednoślady

Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, czy też posiadających motor lub rower, przygotowaliśmy rozwiązanie, które umożliwi im wygodne przechowanie posiadanego pojazdu kołowego. Wiaty stalowe to doskonałe zabezpieczenie, które ochroni zawartość przed między innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – przede wszystkim przed szkodliwym działaniem wody. Zostały one wykonane z blachy trapezowej (z wypełnieniem wąskim, szerokim oraz mieszanym).

zobacz więcej…

Polecamy wiaty stalowe dla każdej osoby, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni, w której mogłaby przechować posiadany jednoślad lub wózek inwalidzki. Posiadają one wbudowane uszczelnienie szczotkowe, zapewniając w ten sposób system bezprogowy. W ofercie uwzględniliśmy zróżnicowane warianty kolorystyczne oraz wymiarowe, aby nasze produkty spełniły wszystkie potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów.

Przeznaczenie: niewielkich gabarytów wiata stworzona z myślą o przechowywaniu wózków inwalidzkich i  jednośladów. Estetyczna konstrukcja i niewielkie gabaryty sprawiają, że wiaty te najczęściej instalowane są w okolicy wejścia do budynku wielorodzinnego / domu.

Cechy

wysokość szerokość x głębokość
1400 mm WJ – M
1100 x 1500
WJ – M dual
2200 x 1500
2100 mm WJ – L
1100 x 2500
WJ – L dual
2200 x 2500
WJ – XL
2200 x 2500

Pliki do pobrania

karta stojak RING
karta CROSS 2
karta CROSS 2 LONG

Stworzyliśmy kompleksową ofertę wiat stalowych, które pozwalają na przechowywanie najróżniejszych produktów i elementów wyposażenia. Najmniejsza wiata adresowana jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – doskonale sprawdza się w otoczeniu budynków wielorodzinnych, upraszczając funkcjonowanie osobie z niepełnosprawnością ruchową. Wiaty na drewno świetnie odnajdują się w okolicy domów jednorodzinnych, w których można sezonować drewno na opał, wiaty ogrodowe i magazynowe spełniają swoją rolę w przechowywaniu narzędzi, drobnego sprzętu ogrodowego, rowerów, skuterów i wszelkiego rodzaju produktów codziennego użytku.

Kolorystyka

RAL 9010
RAL 8017
RAL 8017 mat
RAL 8004
RAL 6020 mat
RAL 3005
RAL 9006
RAL 7016
RAL 7024 mat
RAL 6005
ocynk