Firma, której energia pochodzi w całości ze źródeł odnawialnych | Aktualności - GMS System
  • 2023
  • maj
  • 5
  • Pages
  • Firma, której energia pochodzi w całości ze źródeł odnawialnych
NOTATKA PRASOWA · 05 Maja 2023

Firma, której energia pochodzi w całości ze źródeł odnawialnych

GMS Corporation Sp. z.o.o. - Firma w pełni zasilana energią odnawialną

05.05.2023, Nawojowa, Polska 

GMS Corporation sp. z o.o., wiodąca firma produkcyjna w swojej branży, z dumą ogłasza, że w pełni zobowiązała się do korzystania z energii odnawialnej w swojej działalności. Firma wdrożyła innowacyjne rozwiązania, które pozwalają jej uzyskiwać energię elektryczną z różnych źródeł odnawialnych, w tym z energii wiatrowej, biogazu, energii wodnej i energii słonecznej.

Współczesne wyzwania związane z ochroną środowiska i zmianami klimatycznymi wymagają podjęcia odpowiedzialnych działań w celu ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń powietrza. GMS Corporation sp. z o.o. dostrzegła te wyzwania i postanowiła działać w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Aktualny układ źródeł energii odnawialnej wykorzystywany przez GMS Corporation sp. z o.o. prezentuje się następująco:

54,17% energii pochodzi z wiatru, co stanowi znaczący wkład w przetwarzanie naturalnego ruchu powietrza w czystą energię elektryczną.

6,25% energii generowane jest z biogazu, będącego produktem ubocznym procesów rozkładu organicznego, co dodatkowo przyczynia się do redukcji odpadów i emisji metanu.

33,76% energii pochodzi z energii słonecznej, która jest zbierana i przekształcana w energię elektryczną za pomocą paneli fotowoltaicznych.

5,82% energii pozyskiwanej jest z energii wodnej, wykorzystując naturalne strumienie wody do generowania energii elektrycznej.

GMS Corporation sp. z o.o. kontynuuje inwestycje w odnawialne źródła energii, dążąc do jeszcze większego zredukowania swojego śladu węglowego. Przedsiębiorstwo jest przekonane, że promowanie zrównoważonego rozwoju i dbanie o środowisko to nie tylko ważny obowiązek społeczny, ale także kluczowy aspekt odpowiedzialnego biznesu.

“Dążenie do zrównoważonego rozwoju jest dla nas niezwykle istotne. Jesteśmy przekonani, że korzystanie z energii odnawialnej to nie tylko moralny obowiązek, ale także strategiczna decyzja biznesowa. Nasza firma pragnie być motorem zmiany w przemyśle, inspirując inne podmioty do podejmowania działań proekologicznych. Z pełną odpowiedzialnością i duma ogłaszamy, że jesteśmy w pełni zasilani energią odnawialną. To tylko jeden z kroków, które podejmujemy w celu ochrony naszego środowiska dla przyszłych pokoleń

GMS Corporation Sp. z.o.o. zdecydowanie podkreśla swoje zobowiązanie wobec zrównoważonego rozwoju i kontynuować będzie podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Firma dąży do ustanowienia nowych standardów w branży, kładąc nacisk na innowacje, efektywność energetyczną i minimalizację wpływu na ekosystemy.

Mocne korzystanie z energii odnawialnej przez GMS Corporation Sp. z.o.o. jest kolejnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju. Firma dąży do ochrony środowiska i inspiruje innych do podjęcia działań proekologicznych.

Udostępnij artykuł

Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')