Firma, której energia pochodzi w całości ze źródeł odnawialnych | Aktualności - GMS System
NOTATKA PRASOWA · 05 Maja 2023

Firma, której energia pochodzi w całości ze źródeł odnawialnych

GMS Corporation Sp. z.o.o. - Firma w pełni zasilana energią odnawialną

05.05.2023, Nawojowa, Polska 

GMS Corporation sp. z o.o., wiodąca firma produkcyjna w swojej branży, z dumą ogłasza, że w pełni zobowiązała się do korzystania z energii odnawialnej w swojej działalności. Firma wdrożyła innowacyjne rozwiązania, które pozwalają jej uzyskiwać energię elektryczną z różnych źródeł odnawialnych, w tym z energii wiatrowej, biogazu, energii wodnej i energii słonecznej.

Współczesne wyzwania związane z ochroną środowiska i zmianami klimatycznymi wymagają podjęcia odpowiedzialnych działań w celu ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń powietrza. GMS Corporation sp. z o.o. dostrzegła te wyzwania i postanowiła działać w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Aktualny układ źródeł energii odnawialnej wykorzystywany przez GMS Corporation sp. z o.o. prezentuje się następująco:

54,17% energii pochodzi z wiatru, co stanowi znaczący wkład w przetwarzanie naturalnego ruchu powietrza w czystą energię elektryczną.

6,25% energii generowane jest z biogazu, będącego produktem ubocznym procesów rozkładu organicznego, co dodatkowo przyczynia się do redukcji odpadów i emisji metanu.

33,76% energii pochodzi z energii słonecznej, która jest zbierana i przekształcana w energię elektryczną za pomocą paneli fotowoltaicznych.

5,82% energii pozyskiwanej jest z energii wodnej, wykorzystując naturalne strumienie wody do generowania energii elektrycznej.

GMS Corporation sp. z o.o. kontynuuje inwestycje w odnawialne źródła energii, dążąc do jeszcze większego zredukowania swojego śladu węglowego. Przedsiębiorstwo jest przekonane, że promowanie zrównoważonego rozwoju i dbanie o środowisko to nie tylko ważny obowiązek społeczny, ale także kluczowy aspekt odpowiedzialnego biznesu.

“Dążenie do zrównoważonego rozwoju jest dla nas niezwykle istotne. Jesteśmy przekonani, że korzystanie z energii odnawialnej to nie tylko moralny obowiązek, ale także strategiczna decyzja biznesowa. Nasza firma pragnie być motorem zmiany w przemyśle, inspirując inne podmioty do podejmowania działań proekologicznych. Z pełną odpowiedzialnością i duma ogłaszamy, że jesteśmy w pełni zasilani energią odnawialną. To tylko jeden z kroków, które podejmujemy w celu ochrony naszego środowiska dla przyszłych pokoleń

GMS Corporation Sp. z.o.o. zdecydowanie podkreśla swoje zobowiązanie wobec zrównoważonego rozwoju i kontynuować będzie podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Firma dąży do ustanowienia nowych standardów w branży, kładąc nacisk na innowacje, efektywność energetyczną i minimalizację wpływu na ekosystemy.

Mocne korzystanie z energii odnawialnej przez GMS Corporation Sp. z.o.o. jest kolejnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju. Firma dąży do ochrony środowiska i inspiruje innych do podjęcia działań proekologicznych.

Udostępnij artykuł

Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Instrukcja interakcji z konfiguratorem WebGL

Przytrzymaj lewy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby orbitować wokół obiektu.

Przytrzymaj prawy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby przesuwać kamerę w osiach XYZ.

Użyj trzeciego przycisku myszy, aby przybliżyć lub oddalić w aktualne miejsce skupienia kamery.

Pewne elementy ruchome (takie jak mechanizmy, drzwi, itp.) zostały uaktywnione do interakcji. Możesz uruchomić animację poprzez kliknięcie na element, którego zazwyczaj byś dotknął, aby go użyć. Na przykład, aby otworzyć drzwi, wystarczy nacisnąć klamkę.

Najedź kursorem na ikony w menu w lewym górnym rogu, aby wyświetlić informację o tym do czego służą. Naciśnij, aby użyć.

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')