Jakie są korzyści wynikające z wyboru garażu stalowego nad drewnianym czy murowanym? | Aktualności - GMS System
  • 2023
  • maj
  • 9
  • Pages
  • Jakie są korzyści wynikające z wyboru garażu stalowego nad drewnianym czy murowanym?
ARTYKUŁ · 09 Maja 2023

Jakie są korzyści wynikające z wyboru garażu stalowego nad drewnianym czy murowanym?

Wybór odpowiedniego rodzaju garażu może być dla wielu osób ważnym wyborem, który ma wpływ na ich codzienne życie. Decyzja dotycząca wyboru garażu może być trudna, szczególnie w przypadku wyboru między garażem stalowym, drewnianym a murowanym. W tym artykule przedstawimy korzyści, jakie wynikają z wyboru garażu stalowego nad pozostałymi dwoma rodzajami.

Trwałe garaże stalowe

Jednym z głównych powodów, dla których warto wybrać garaż stalowy, jest jego trwałość. Stal jest materiałem, który jest wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy wiatr. Stalowy garaż dzięki pokryciu ocykniem jest również odporny na korozję, co oznacza, że nie będzie potrzebował częstej konserwacji lub wymiany elementów. Z drugiej strony, drewniane i murowane garaże są podatne na działanie wilgoci, co może prowadzić do pęknięć i osłabienia struktury.
Dla wyjątkowo wymagających klientów, posiadamy w ofercie również garaże wzmocnione przeznaczone do I,II oraz III strefy śniegowej. Konstrukcja garażu GMS SuperStrong pozwala na równomierne rozłożenie na dachu obciążenia dochodzącego do okolic 3500 kg!

Łatwy montaż garażu z blachy

Garaże stalowe są również łatwiejsze do zainstalowania niż drewniane lub murowane garaże. Dzięki temu, że stalowy garaż jest produkowany w całości w fabryce, można go z łatwością dostarczyć na miejsce i zainstalować w ciągu kilku dni. W przypadku murowanego garażu, konieczne jest zatrudnienie ekipy budowlanej, co zwiększa czas i koszty związane z montażem. Drewniany garaż może być prostszy w montażu niż murowany, ale nadal wymaga czasu i wysiłku.

Cena garażu stalowego

Stalowe garaże są zwykle tańsze w produkcji i montażu niż garaże drewniane lub murowane. Koszty produkcji i montażu drewnianego garażu mogą być wyższe ze względu na koszty materiałów i czas potrzebny do wykonania konstrukcji. Murowany garaż jest zwykle najdroższym z trzech rodzajów garaży ze względu na koszty związane z materiałami, ekipą budowlaną i czasem potrzebnym na wykonanie prac.

Warianty dostosowane do Twoich potrzeb

Garaże stalowe oferują różne warianty, takie jak garaże jednostanowiskowe, dwustanowiskowe, z dodatkowym wejściem lub przeszkleniami doświetlającymi. Można je dostosować do różnych potrzeb, co oznacza, że można zaprojektować i zamówić dokładnie taki garaż, jakiego potrzebujesz.

Podsumowując, wybór garażu stalowego zamiast drewnianego lub murowanego może przynieść szereg korzyści, takich jak trwałość, łatwość montażu, niższe koszty oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb. W związku z tym, jeśli planujesz budowę garażu, warto rozważyć wybór garażu stalowego jako praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki wyborowi garażu stalowego można zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie cieszyć się solidnym, trwałym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Warto również pamiętać, że garaż stalowy może być łatwo przeniesiony na nowe miejsce, co jest szczególnie przydatne, jeśli planujesz przeprowadzkę lub zmianę lokalizacji. Oprócz korzyści związanych z wyborem garażu stalowego, warto zwrócić uwagę na jakość i solidność wybranej konstrukcji. Warto wybierać garaże stalowe od renomowanych producentów, którzy oferują wysokiej jakości produkty, gwarancję oraz profesjonalny montaż.

Udostępnij artykuł

Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Instrukcja interakcji z konfiguratorem WebGL

Przytrzymaj lewy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby orbitować wokół obiektu.

Przytrzymaj prawy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby przesuwać kamerę w osiach XYZ.

Użyj trzeciego przycisku myszy, aby przybliżyć lub oddalić w aktualne miejsce skupienia kamery.

Pewne elementy ruchome (takie jak mechanizmy, drzwi, itp.) zostały uaktywnione do interakcji. Możesz uruchomić animację poprzez kliknięcie na element, którego zazwyczaj byś dotknął, aby go użyć. Na przykład, aby otworzyć drzwi, wystarczy nacisnąć klamkę.

Najedź kursorem na ikony w menu w prawym górnym rogu, aby wyświetlić informację o tym do czego służą. Naciśnij, aby użyć.

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii