Osiedle system - GMS System Osiedle system - GMS System

Osiedle system

Najlepszym sposobem na podział miejsc parkingowych w podziemiach budynku jest zastosowanie systemów zabudowy garaży zbiorczych. Dzielą one przestrzeń na stanowiska z bramami ażurowymi, które zapewniają odpowiednią wentylację, a przy tym ograniczają dostęp osobom niepowołanym. Są wykonywane z najwyższej jakości, niepalnych materiałów, co wpływa na zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa obiektu.
W altanach śmietnikowych GMS zastosowano modułową konstrukcję, której poszczególne elementy łączone są ze sobą za pomocą połączeń śrubowych. Wykorzystanie solidnych profili ze stali ocynkowanej gwarantuje stabilność konstrukcji. W zależności od wymagań inwestora ściany występują w zabudowie pełnej jak i ażurowej.

Altana śmietnikowa z ogrodem na dachu to nowatorskie rozwiązanie pomagające przywrócić zieleń na osiedla. Zielona altana pomaga także poprawić jakość powietrza oraz zadbać o obniżenie temperatury.

System wygrodzeń typu GMS, w skład którego wchodzą ażurowe ścianki działowe wraz z drzwiami jest sprawdzonym sposobem na wydzielanie komórek lokatorskich w budownictwie wielorodzinnym. Wygrodzenia dzięki stabilnej i trwałej budowie na długie lata, porządkują i rozdzielają przestrzeń dostępną w danym obiekcie. Wykonujemy je z najlepszych gatunkowo, niepalnych materiałów.
Do obiektów z istniejącymi ściankami wewnętrznymi, zwłaszcza w tzw. “wielkiej płycie”, polecamy drzwi ażurowe do piwnic. Jest to doskonała alternatywa dla ciężkich, nieporęcznych drzwi drewnianych. Konstrukcja wyposażona jest w łączniki z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości co wzmacnia stabilność skrzydła. Drzwi do piwnic dostępne są w wybranych rodzajach wypełnień wygrodzeniowych.
cookies
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')