Osiedle system - GMS System

Garaże zbiorcze

Najlepszym sposobem na podział miejsc parkingowych w podziemiach budynku jest zastosowanie systemów zabudowy garaży zbiorczych. Dzielą one przestrzeń na stanowiska z bramami ażurowymi, które zapewniają odpowiednią wentylację, a przy tym ograniczają dostęp osobom niepowołanym. Są wykonywane z najwyższej jakości, niepalnych materiałów, co wpływa na zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa obiektu.
W altanach śmietnikowych GMS zastosowano modułową konstrukcję, której poszczególne elementy łączone są ze sobą za pomocą połączeń śrubowych. Wykorzystanie solidnych profili ze stali ocynkowanej gwarantuje stabilność konstrukcji. W zależności od wymagań inwestora ściany występują w zabudowie pełnej jak i ażurowej.
System wygrodzeń typu GMS, w skład którego wchodzą ażurowe ścianki działowe wraz z drzwiami jest sprawdzonym sposobem na wydzielanie komórek lokatorskich w budownictwie wielorodzinnym. Wygrodzenia dzięki stabilnej i trwałej budowie na długie lata, porządkują i rozdzielają przestrzeń dostępną w danym obiekcie. Wykonujemy je z najlepszych gatunkowo, niepalnych materiałów.
Do obiektów z istniejącymi ściankami wewnętrznymi, zwłaszcza w tzw. “wielkiej płycie”, polecamy drzwi ażurowe do piwnic. Jest to doskonała alternatywa dla ciężkich, nieporęcznych drzwi drewnianych. Konstrukcja wyposażona jest w łączniki z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości co wzmacnia stabilność skrzydła. Drzwi do piwnic dostępne są w wybranych rodzajach wypełnień wygrodzeniowych.
gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
alert('s')