Osiedle system - GMS System
Najlepszym sposobem na podział miejsc parkingowych w podziemiach budynku jest zastosowanie systemów zabudowy garaży zbiorczych. Dzielą one przestrzeń na stanowiska z bramami ażurowymi, które zapewniają odpowiednią wentylację, a przy tym ograniczają dostęp osobom niepowołanym. Są wykonywane z najwyższej jakości, niepalnych materiałów, co wpływa na zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa obiektu.
W altanach śmietnikowych GMS zastosowano modułową konstrukcję, której poszczególne elementy łączone są ze sobą za pomocą połączeń śrubowych. Wykorzystanie solidnych profili ze stali ocynkowanej gwarantuje stabilność konstrukcji. W zależności od wymagań inwestora ściany występują w zabudowie pełnej jak i ażurowej.

Altana śmietnikowa z ogrodem na dachu to nowatorskie rozwiązanie pomagające przywrócić zieleń na osiedla. Zielona altana pomaga także poprawić jakość powietrza oraz zadbać o obniżenie temperatury.

System wygrodzeń typu GMS, w skład którego wchodzą ażurowe ścianki działowe wraz z drzwiami jest sprawdzonym sposobem na wydzielanie komórek lokatorskich w budownictwie wielorodzinnym. Wygrodzenia dzięki stabilnej i trwałej budowie na długie lata, porządkują i rozdzielają przestrzeń dostępną w danym obiekcie. Wykonujemy je z najlepszych gatunkowo, niepalnych materiałów.
Do obiektów z istniejącymi ściankami wewnętrznymi, zwłaszcza w tzw. “wielkiej płycie”, polecamy drzwi ażurowe do piwnic. Jest to doskonała alternatywa dla ciężkich, nieporęcznych drzwi drewnianych. Konstrukcja wyposażona jest w łączniki z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości co wzmacnia stabilność skrzydła. Drzwi do piwnic dostępne są w wybranych rodzajach wypełnień wygrodzeniowych.
Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Instrukcja interakcji z konfiguratorem WebGL

Przytrzymaj lewy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby orbitować wokół obiektu.

Przytrzymaj prawy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby przesuwać kamerę w osiach XYZ.

Użyj trzeciego przycisku myszy, aby przybliżyć lub oddalić w aktualne miejsce skupienia kamery.

Pewne elementy ruchome (takie jak mechanizmy, drzwi, itp.) zostały uaktywnione do interakcji. Możesz uruchomić animację poprzez kliknięcie na element, którego zazwyczaj byś dotknął, aby go użyć. Na przykład, aby otworzyć drzwi, wystarczy nacisnąć klamkę.

Najedź kursorem na ikony w menu w lewym górnym rogu, aby wyświetlić informację o tym do czego służą. Naciśnij, aby użyć.

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')