Altany i wiaty śmietnikowe - GMS System

Altany i wiaty śmietnikowe

 

Nowoczesne wypełnienia zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach.

 

Właściwe odgrodzenie odpadów komunalnych jest istotne na każdym osiedlu — niezależnie od jego wielkości. Altany śmietnikowe pozwalają lepiej zadbać o higienę zbiorników, a także ograniczyć dostęp do nich osobom niepowołanym oraz różnego rodzaju szkodnikom. Rozwiązanie znajduje również zastosowanie na terenach prywatnych, pozwalając lepiej zagospodarować przestrzeń na działce. Wiaty wyróżniają się solidną budową oraz modernistycznym wyglądem, nie zakłócającym przestrzeni.

Konstrukcja wiat śmietnikowych

W naszych altanach zastosowaliśmy konstrukcję modułową, gdzie poszczególne elementy łączone są ze sobą dzięki połączeniom śrubowym. Wykorzystane profile ze stali ocynkowanej zapewniają stabilność konstrukcji. W zależności od wymagań inwestora ściany mogą występować w zabudowie, zarówno pełnej jak i ażurowej.

Rozmiary altan śmietnikowych

Altany śmietnikowe GMS System zostały dopasowane gabarytami do podstawowych śmietników wykorzystywanych w Polsce. Dzięki temu optymalizujemy wykorzystanie powierzchni. Rozmiary altan znajdujących się w ofercie GMS System przedstawia poniższa tabela. W naszej ofercie znajdują się 4 rozmiary altan.

gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
alert('s')