Kompaktowe osłony śmietnikowe

Małe, a do zaoferowania mają wiele.

Kompaktowe osłony śmietnikowe zostały stworzone, aby pomóc w utrzymaniu porządku wokół domu, firmy czy instytucji. Są wykonane z ocynkowanej stali, co sprawia, że są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Osłony na pojemniki ze śmieciami są dostępne w różnych kolorach i kształtach, co pozwala na dopasowanie ich do estetyki otoczenia.

Rozmiary

kompaktowych osłon śmietnikowych

Osłony śmietnikowe GMS NANO występują w 4 rozmiarach. Najmniejsza osłona jest w stanie zmieścić jeden standardowy pojemnik o pojemności od 120 do 240 litrów. Największa zaś w stanie zmieścić jest aż 4 pojemniki. Ponadto osłony śmietnikowe dzięki swojej konstrukcji mogą być stawiane jedna obok drugiej co pozwala na stworzenie jednostki mieszczącej nielimitowaną ilość pojemników

Kolorystyka

kompaktowych osłon śmietnikowych

Osłony na pojemniki ze śmieciami są dostępne w 11 kolorach i różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do estetyki otoczenia. Są one nie tylko praktyczne, ale również estetyczne, dzięki czemu można je umieścić w różnych miejscach, np. na podwórku, w ogrodzie, przed budynkiem lub w centrum miasta, bez obawy o zaburzenie wyglądu otoczenia.

W skrócie o

kompaktowych osłon śmietnikowych

Produkt NANO GMS zapewni idealną obudowę dla nawet czterech 240-litrowych lub 120-litrowych śmietników. Osłona chroni pojemnik przed warunkami atmosferycznymi i dostępem szkodników. Dzięki estetycznemu wyglądowi stanowi przyjemne dla oka miejsce do składowania odpadów. Konstrukcje osłony tworzą odpowiednio wyprofilowane poziome panele ze stali ocynkowanej, zespolone ekologiczna metoda klinczowania. 

Lakierowany pochwyt

Przetłoczenia NANO GMS

Siłownik wspomagający otwieranie klapy

Magnes domykający drzwi

Podwójne zawiasy

Łańcuch do podwieszania klapy śmietnika

Przesuń slider

i zobacz różnicę

Kompaktowe osłony śmietnikoweKompaktowe osłony śmietnikowe
Decyzja należy do Ciebie.

Bądź lżejszy dla planety.

Decydując się na kompaktowe osłony śmietnikowe możesz łatwiej rozpocząć recykling. Dzięki naklejkom informującym o zawartości umieszczonych na drzwiczkach już nigdy nie pomylisz pojemników. Naklejki te szczególnie duże zastosowanie mają na osiedlach, gdzie nie każdy wie do którego śmietnika wrzucić co. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu pneumatycznych siłowników do otwarcia pokrywy osłony połączonej z klapą śmietnika nie potrzeba używać prawie żadnej siły. 

Wbuduj bezpieczeństwo.

Instalując kompaktowe osłony śmietnikowe przy domu lub na osiedlu mamy pewność że szkodniki nie dostaną się do pojemników, które znajdują się wewnątrz. Zabezpiecza ona także przed przewróceniem się koszy przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Którą osłonę wybierasz?
NANO 1

1 pojemnik o pojemności 120 lub 240 litrów.

Już od 1 327 zł

NANO 2

2 pojemniki o pojemności 120 lub 240 litrów.

Już od 2 094 zł

NANO 3

3 pojemniki o pojemności 120 lub 240 litrów.

Już od 2 915 zł

NANO 4

4 pojemniki o pojemności 120 lub 240 litrów

Już od 3 437 zł

Rzuć okiem

Zobacz osłony w AR.*

Otwórz tą stronę na urządzeniu przenośnym.

*Model jest poglądowy i może odbiegać zarówno konstrukcyjnie jak i wizualnie od rzeczywistego produktu.

Pliki do pobrania

Przechodząc na poniższą stronę znajdziesz pliki i broszury dotyczące altan śmietnikowych GMS

Skonfiguruj swoją osłonę

Nasz konfigurator daje możliwość personalizacji produktów, tak aby odpowiadały one najbardziej wymagającym klientom. Przy konfiguracji mamy podgląd naszego produktu w czasie rzeczywistym.