Kompaktowe osłony śmietnikowe

Małe, a do zaoferowania mają wiele.

Kompaktowe osłony śmietnikowe zostały stworzone, aby pomóc w utrzymaniu porządku wokół domu, firmy czy instytucji. Są wykonane z ocynkowanej stali, co sprawia, że są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Zabudowa kosza na śmieci to sposób na estetyczne otoczenie budynku oraz możliwość wyboru spośród dziesiątek opcji, które dopasujesz do preferowanego stylu i designu elewacji. Proponujemy warianty w różnych kolorach i kształtach, co pozwala na dopasowanie ich do estetyki otoczenia. Poznaj estetyczne i schludne osłony na śmietniki.

Rozmiary

kompaktowych osłon śmietnikowych

Osłony śmietnikowe GMS NANO występują w 4 rozmiarach. Najmniejsza jest w stanie zmieścić jeden standardowy pojemnik o pojemności od 120 do 240 litrów. Największa zaś w stanie zmieścić jest aż 4 pojemniki. Możesz zdecydować, czy wolisz osobne obudowy śmietników dla każdego kosza, czy lepszą opcją jest jeden duży boks na całą przestrzeń, w której przechowujesz odpady. 

Ponadto obudowy na śmietniki dzięki swojej konstrukcji mogą być stawiane jedna obok drugiej co pozwala na stworzenie jednostki mieszczącej nielimitowaną ilość pojemników

Kolorystyka

kompaktowych osłon śmietnikowych

Osłony śmietników to szeroki wybór wariantów także ze względu na ich design. Są dostępne w 11 kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do aranżacji otoczenia. Boksy na śmieci od GMS System to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również estetyczne, dzięki czemu można je umieścić w różnych miejscach. Stawiając je np. na podwórku, w ogrodzie, przed budynkiem lub w centrum miasta, nie musisz mieć obaw o zaburzenie wyglądu otoczenia. Osłony śmietnikowe dostępne w naszej ofercie pozwolą na wypracowanie estetycznej przestrzeni i łatwe utrzymanie porządku.

W skrócie o

kompaktowych osłon śmietnikowych

Produkt NANO GMS zapewni idealną obudowę dla nawet czterech 240-litrowych lub 120-litrowych śmietników. Osłona chroni pojemnik przed warunkami atmosferycznymi i dostępem szkodników. Dzięki estetycznemu wyglądowi stanowi przyjemne dla oka miejsce do składowania odpadów. Boksy na śmieci z naszej oferty to konstrukcja, którą tworzą odpowiednio wyprofilowane poziome panele ze stali ocynkowanej, zespolone ekologiczną metodą klinczowania.

Lakierowany pochwyt

Przetłoczenia NANO GMS

Siłownik wspomagający otwieranie klapy

Magnes domykający drzwi

Podwójne zawiasy

Łańcuch do podwieszania klapy śmietnika

Przesuń slider

i zobacz różnicę

Śmietniki wolnostojące Kompaktowe osłony NANO
Decyzja należy do Ciebie.

Bądź lżejszy dla planety.

Decydując się na kompaktowe osłony śmietnikowe, możesz łatwiej rozpocząć recykling. Dzięki naklejkom informujących o zawartości, umieszczonych na drzwiczkach już nigdy nie pomylisz pojemników. Naklejki te szczególnie duże zastosowanie mają na osiedlach, gdzie nie każdy wie, do którego śmietnika co wrzucić. Dodatkowo, boksy na kosze na śmieci mają wbudowane pneumatyczne siłowniki, dzięki czemu do otwarcia pokrywy osłony połączonej z klapą śmietnika nie potrzeba używać prawie żadnej siły.

Osłony śmietnikowe, które GMS System dostarcza jako producent to nie wszystko. Nasza oferta to także altana z zielonym dachemogród na dachu obudowy na śmietniki to sposób na przywrócenie zieleni w miastach i poprawa jakości powietrza

Wbuduj bezpieczeństwo.

Instalując kompaktowe osłony śmietnikowe przy domu lub na osiedlu masz pewność, że szkodniki nie dostaną się do pojemników, które znajdują się wewnątrz. Boksy na śmietniki zabezpieczają także przed przewróceniem się koszy przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Warto postawić na wiaty śmietnikowe od GMS System. To sposób na to, by codzienne czynności jak wyrzucanie śmieci mogły budzić estetyczne skojarzenia. Zadaj o otoczenie swojego budynku i postaw na ładną i praktyczną zabudowę koszy na śmieci.
Którą osłonę wybierasz?
NANO 1

1 pojemnik o pojemności 120 lub 240 litrów.

Już od 1 327 zł

NANO 2

2 pojemniki o pojemności 120 lub 240 litrów.

Już od 2 094 zł

NANO 3

3 pojemniki o pojemności 120 lub 240 litrów.

Już od 2 915 zł

NANO 4

4 pojemniki o pojemności 120 lub 240 litrów

Już od 3 437 zł

Rzuć okiem

Zobacz osłony w AR.*

Otwórz tą stronę na urządzeniu przenośnym.

*Model jest poglądowy i może odbiegać zarówno konstrukcyjnie jak i wizualnie od rzeczywistego produktu.

Pliki do pobrania

Przechodząc na poniższą stronę znajdziesz pliki i broszury dotyczące altan śmietnikowych GMS

Skonfiguruj swoją osłonę

Nasz konfigurator daje możliwość personalizacji produktów, tak aby odpowiadały one najbardziej wymagającym klientom. Przy konfiguracji mamy podgląd naszego produktu w czasie rzeczywistym.