Realizacje - GMS System

Realizacje

O sukcesie GMS – system wygrodzeń, nie świadczy tylko niemalże 30 lat doświadczenia i pozycja lidera w branży. To zdecydowanie coś więcej… O sukcesie naszej firmy mówią jej klienci i realizacje, w których braliśmy udział. To dzięki nim i ich zaufaniu stworzyliśmy najpiękniejszą wizytówkę, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć.

Dziękujemy!

Zespół GMS – system wygrodzeń

“Miarą sukcesu nie jest pozycja, jaką osiągnęło się w życiu, ale przeszkody, które się pokonało na tej drodze.”

Złota 44 w Warszawie

Dzieło światowej sławy architekta, Daniela Libeskinda, czyli osławiony już wieżowiec Złota 44, jest najwyższym tej klasy w Unii Europejskiej. Złota 44, to 192 m wysokości, 52 piętra i 287 luksusowych apartamentów znajdujący się w samym centrum Warszawy. Stanowi idealne odzwierciedlenie sukcesu i aspiracji Polaków, jakiego do tej pory w Polsce nie było.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być jednymi z podwykonawców i to właśnie nasze komórki lokatorskie typu GMS – A zostały zamontowane na wszystkich 8 poziomach tegoż wieżowca. Dzięki nam, mieszkańcy ze Złotej 44 będą mogli cieszyć się bezpieczną przestrzenią magazynową, mając gwarancję wysokiej jakości produktu, który zapewnia zachowanie prywatności i bardzo dobrą wentylację pomieszczeń.

Ciekawostka dla fanów piłki nożnej: jednym z mieszkańców tej inwestycji jest nie kto inny, jak  sam kapitan polskiej drużyny — Robert Lewandowski.

Inwestycja została oficjalnie otwarta w marcu 2017 r.

Zamek Królewski w Warszawie

Jedną z architektonicznych perełek Warszawy jest Zamek Królewski, znajdujący się przy placu Zamkowym 4. Pierwotnie służył on jako rezydencja książętom mazowieckim, by później stać się siedzibą władz I Rzeczpospolitej. Choć przez lata był grabiony i dewastowany, dziś stanowi jeden z najbardziej reprezentatywnych obiektów w Warszawie.

Swój obecny wizerunek zawdzięcza pracy wielu architektów, którzy pracowali podczas jego odbudowy oraz renowacjom, które w ostatnich latach zostały przeprowadzone. Podczas jednej z nich, z 2013 r. przywrócono wygląd elewacji wschodniej do tej, którą znamy z obrazów Canletta. I tuja zatrzymajmy się na chwilę, ponieważ firma GMS – system wygrodzeń również miała swój udział w przywracaniu jego świetności. Do wydzielenia powierzchni magazynowej w podziemiach zamontowane zostały nasze ścianki ażurowe oraz drzwi typu GMS – A.

Osiedle ATAL Francuska Park w Katowicach

W coraz prężniej rozwijających się Katowicach powstaje niepowtarzalny i nowoczesny kompleks mieszkaniowy ATAL Francuska Park. Inwestycja składająca się z 3 etapów i 9 budynków, ulokowana została w niebanalnej okolicy, sąsiadującej z Doliną Trzech Stawów, u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko. Całość stanowi niemałą gratkę dla miłośników natury, ceniących jednocześnie uroki życia w mieście.

Jako podwykonawcy tej inwestycji zmierzyliśmy się z bardzo ważnym zadaniem. Dzięki nam, mieszkańcy będą mogli cieszyć się z dobrze zagospodarowanej przestrzeni magazynowej, ponieważ na całym osiedlu zamontowaliśmy 375 komórek lokatorskich typu GMS ‑P, czyli wysokiej jakości rozwiązań, zapewniających jej użytkownikom poczucie prywatności.

Całość zostanie oddana do użytku w maju 2017 r.

Espace Wilanów w Warszawie

Kolejna z inwestycji, w której zamontowaliśmy nasze komórki lokatorskie typu GMS – A, to Espace Wilanów w Warszawie. Stanowi ją czteropiętrowy obiekt usytuowany przy ul. Rzeczpospolitej 20.

 

O jego wyjątkowości świadczy szczególne podejście do optymalnego wykorzystania przestrzeni i zapewniania pełnej wygody jego lokatorów.

Architekci pomyśleli nie tylko o dużych oknach mających zapewnić dobre doświetlenie pomieszczeń, ale również  zaprojektowali wspaniały plac zabaw dla dzieci. Co więcej, do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również patio, fitness, jacuzzi oraz sauny.

Zakończenie budowy zostało zaplanowane na październik 2017 r.

ATAL Towers we Wrocławiu

ATAL Towers, to prestiżowa inwestycja, która powstaje w samym centrum Wrocławia, przy ul. Sikorskiego. Będzie to kompleks składający się z dwóch niepowtarzalnych budynków. Pierwszy z nich (już oddany do użytku) powstał na planie litery L, ciągnący się dłuższym bokiem wzdłuż rzeki Odry. Z kolei, drugi budynek (znajdujący się obecnie w trakcie budowy) będą tworzyły 2 siedmiokondygnacyjne wieże, połączone wspólną częścią parterową. ATAL Towers, to idealne miejsce dla osób doceniających piękno nowoczesnego designu oraz udogodnienia wynikające z mieszkania w centrum miasta.

Całość inwestycji stanowić będzie łącznie 451 mieszkań i około 200 komórek lokatorskich, które przyjemność ma montować firma GMS-system wygrodzeń. W celu zapewnienia mieszkańcom ATAL Towers dobrze zorganizowanej przestrzeni magazynowej z zachowaniem prywatności i dobrej wentylacji wykorzystano komórki lokatorskie typu GMS‑A.

Chojny Park w Łodzi

Trzyetapowa inwestycja Chojny Park zlokalizowana w południowej części miasta, pomiędzy ulicami Rolniczą, a Kurczaki. Ze względu na nowoczesny design oraz liczne tereny zielone i place zabaw, powstało wyjątkowe osiedle, które stanowi nie lada gratkę dla miłośników natury i aktywności. Miejsce to powstało z myślą o młodych i ambitnych osobach, ceniących wygodę oraz komfort życia.

Z dumą przyznajemy, że to dzięki nam mieszkańcy Chojny Park mogą cieszyć się dobrze zorganizowaną przestrzenią garażową. Co więcej, zamontowane w budynkach wygrodzenia typu GMS zapewniają lokatorom optymalną wentylację pomieszczeń, zwiększając tym samym komfort jej użytkowania.

Artystyczny Żoliborz w Warszawie

Nie od dziś wiadomo, że warszawski Żoliborz przeżywa swój okres renesansu. Staje się dzielnicą z niepowtarzalną przestrzenią, przyjazną dla młodszych i starszych mieszkańców. Nie więc dziwnego, że to właśnie na Sadach Żoliborskich, przy ul. Powązkowskiej 7 powstaje wyjątkowe osiedle o unikatowym koncepcie urbanistycznym, który kontynuuje tradycje międzywojenne Żoliborza. Cała inwestycja docelowo będzie składała się z 8 budynków, posiadających od 5 do 8 kondygnacji z parterem i 2 podziemnych kondygnacji. Artystyczny Żoliborz, to osiedle stworzone z 1 377 nowych mieszkań.

Jednym z podwykonawców współtworzących Artystyczny Żoliborz jest również firma GMS – systemy wygrodzeń. Dzięki nam lokatorzy etapów takich jak: K, L i M będą mogli cieszyć bardzo dobrze zorganizowaną przestrzenią magazynową. W kondygnacjach podziemnych zamontowaliśmy komórki lokatorskie typu GMS- K, zapewniając tym samym ich użytkownikom bardzo dobrą wentylację.

W ramach ciekawostki, Żoliborz Artystyczny zdobył prestiżową Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Przyznana nagroda stanowi gwarancję wysokiego poziomu wykonania inwestycji oraz troski o tworzenie przyjaznych i inspirujących warunków do zamieszkania, a także spędzania wolnego czasu przez użytkowników.

Zakończenie budowy zostało zaplanowane na 4 kwartał 2017 r.

Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Instrukcja interakcji z konfiguratorem WebGL

Przytrzymaj lewy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby orbitować wokół obiektu.

Przytrzymaj prawy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby przesuwać kamerę w osiach XYZ.

Użyj trzeciego przycisku myszy, aby przybliżyć lub oddalić w aktualne miejsce skupienia kamery.

Pewne elementy ruchome (takie jak mechanizmy, drzwi, itp.) zostały uaktywnione do interakcji. Możesz uruchomić animację poprzez kliknięcie na element, którego zazwyczaj byś dotknął, aby go użyć. Na przykład, aby otworzyć drzwi, wystarczy nacisnąć klamkę.

Najedź kursorem na ikony w menu w lewym górnym rogu, aby wyświetlić informację o tym do czego służą. Naciśnij, aby użyć.

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')