Brama dwuskrzydłowa blaszana
Brama jednoskrzydłowa blaszana
Brama dwuskrzydłowa panelowa
Brama jednoskrzydłowa panelowa

Bramy rozwierne prosto od producenta.  Przejdź do sklepu >

Jednoskrzydłowa panelowa

Już od: 1540 zł

Dwuskrzydłowa panelowa

Otwiera nowe możliwości
Już od: 2856 zł
Pozostałe bramy rozwierne

Jednoskrzydłowa blaszana

Przejdź na wyższy poziom
Już od: 776 zł

Dwuskrzydłowa blaszana

Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań
Już od: 1755 zł

Bramy rozwierne (bramy garażowe panelowe) z wypełnieniem panelowym najczęściej znajdują zastosowanie w budynkach jedno i wielorodzinnych. Innowacyjne rozwiązania techniczne oraz stabilna konstrukcja zapewniają komfort użytkowania. Wypełnienie bramy poliuretanowym panelem gwarantuje doskonałą izolację cieplną niezależnie od pogody.

Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych bram garażowych panelowych, spełniających różnorodne potrzeby użytkowników. Nasze bramy panelowe to nie tylko funkcjonalne rozwiązania, ale także estetyczne elementy, które doskonale wpisują się w nowoczesny design nieruchomości i infrastruktury otoczenia.

Bramy garażowe panelowe od producenta

Brama garażowa panelowa – rodzaje

Dysponujemy różnymi rodzajami bram, takimi jak brama garażowa panelowa, brama panelowa z drzwiami, brama panelowa dwuskrzydłowa, brama dwuskrzydłowa panelowa, brama panelowa jednoskrzydłowa oraz inne bramy rozwierne panelowe. Bez względu na Twoje potrzeby, z pewnością znajdziesz u nas idealne rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy jest to  brama jednoskrzydłowa panelowa, czy większa – z dwoma skrzydłami.

uszczelki rozmieszczone na całym obwodzie bramy

podwójny system pionowego ryglowania (dotyczy bram dwuskrzydłowych)

samo-zatrzaski z tworzywa kompozytowego, dzięki czemu zwiększona jest trwałość i żywotność tego mechanizmu (dotyczy bram dwuskrzydłowych)

ogranicznik otwierania skrzydła drzwiowego pod kątem 90 stopni w standardzie

Garażowe bramy panelowe i ich zalety

Bramy rozwierne – producent GMS system

Nasze bramy panelowe charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale także innowacyjnymi technologiami, zapewniającymi solidność konstrukcji oraz doskonałą izolację cieplną. Dodatkowo oferujemy bramy rozwierne panelowe, które są praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla różnych typów garaży.

Jako doświadczony producent bram garażowych panelowych, stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Z przyjemnością dostarczymy nowoczesne i trwałe bramy, które spełnią oczekiwania w zakresie estetyki, funkcjonalności oraz trwałości. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty bram panelowych, wiat, garaży i innych produktów z naszego katalogu! Jako bezpośredni producent bram garażowych, oferujemy:

Kolorystyka
RAL 9016ᵂ
RAL 8014ᵂ
RAL 7016
Złoty dąb
Orzech

ᵂ- struktura woodgrain

Pliki do pobrania

Przechodząc na poniższą stronę znajdziesz pliki i broszury dotyczące bram rozwiernych GMS