Garaze stalowe

Jedno i dwustanowiskowe garaże z blachy

Szukasz niezawodnego schronienia dla swojego samochodu? Nasze garaże wykonane z blachy ocynkowanej to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! Ich solidna konstrukcja zapewnia trwałość oraz odporność na uszkodzenia, a szeroka gama dostępnych kolorów pozwala na dopasowanie garażu do indywidualnych preferencji estetycznych.
Garaże blaszane z GMS System pozwalają na przechowanie auta w bezpiecznych warunkach. Są nie tylko trwałe, ale estetycznie wykonane, a ich konstrukcja pozwala na szybki montaż. Wybierz odpowiadający Ci model i złóż zamówienie już dziś!
Nasze garaże oferowane są w wersjach na jeden lub dwa samochody, a drzwi wjazdowe umożliwiają wygodne i bezpieczne parkowanie pojazdów. Dodatkowo, wiele modeli garaży posiada okna, które zapewniają dodatkowe źródło światła naturalnego wewnątrz budynku.
Z naszymi garażami nie musisz się martwić o warunki atmosferyczne ani bezpieczeństwo Twojego pojazdu - zadbaj o niego w najlepszy możliwy sposób!
Rozmiary garaży
Jeden garaż ∞ możliwości

Garaże stalowe GMS dostępne są w dwóch wersjach oraz wielu wymiarach – dwustanowiskowej oraz jednostanowiskowej. Wersja jednostanowiskowa oferuje miejsce na jeden pojazd, natomiast wersja dwustanowiskowa umożliwia parkowanie dwóch samochodów. Oba modele cechują się solidnym wykonaniem i szerokim wyborem opcji, w tym różnych typów bram, kolorów oraz dodatkowych elementów, takich jak drzwi, okna czy rynny. 

W zależności od potrzeb Klienta garaże stalowe mogą zostać wybudowane dla jednego pojazdu lub dla dwóch. Ta druga opcja to rzecz jasna pomieszczenia dwustanowiskowe, przy których stawiane są dwie bramy. Takie rozwiązanie pozwala również np. na połączenie dwóch różnych kolorów, o ile za materiał budulcowy posłużyła blacha akrylowa.

W ofercie znajduje się także możliwość wybrania koloru zabudowania. Standardowo jest to blacha ocynkowana, ale można również zdecydować się na dziesięć innych wariantów w przypadku wybrania oferty Standard. Budynki Premium są bowiem tynkowane i w tym zakresie do wyboru znajdują się kolory: piaskowy, jasny szary, kukurydza, biały, ciemny szary, ceglasty, cytrynowy, beżowy i zielony

Garaże można również łączyć szeregowo, co pozwala na stworzenie konstrukcji z nieograniczoną ilością stanowisk.

Garaże blaszane, stalowe

W GMS System produkujemy garaże blaszane, które doskonale prezentują się w otoczeniu domu czy osiedla mieszkaniowego. To doskonała alternatywa dla murowanych garaży i pospolitych blaszaków, czyli garaży z blachy trapezowej. W naszej ofercie znaleźć można gotowe garaże modułowe pojedyncze i podwójne.

Garaże jednostanowiskowe

Garaże systemowe pojedyncze są idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają jedno auto i cenią sobie kompaktowe rozwiązania. Dzięki mniejszym wymiarom łatwo można umieścić je na niewielkich działkach.

Długość garażu

(mm)

5220

5405

5590

5775

5960

Szerokość garażu

(mm)

2970

3340

3710

4080

Wysokość garażu

(mm)

2240

2420

Długość garażu

5220

5405

5590

5775

5960

Szerokość garażu

2970

3340

3710

4080

Szerokość garażu

2240

2420

Garaże dwustanowiskowe

Z kolei garaże podwójne są doskonałym wyborem dla rodzin z więcej niż jednym samochodem lub dla tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni na przechowywanie sprzętu ogrodowego, narzędzi czy innych akcesoriów. Są one również odpowiednie np. dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują miejsca na magazynowanie towaru.

Długość garażu

(mm)

5220

5405

5590

5775

5960

Szerokość garażu

(mm)

5940

Wysokość garażu

(mm)

2240

2420

Oferowane przez nas garaże z blachy podwójne są przestronne i umożliwiają komfortowe korzystanie z przestrzeni, niezależnie od tego, czy są wykorzystywane do celów prywatnych, czy komercyjnych.

Po wybraniu przez Ciebie konkretnego egzemplarza z chęcią zajmiemy się nie tylko jego produkcją, lecz także w pełni profesjonalnym montażem. Wysokiej jakości konstrukcja stalowa zapewnia bezpieczne warunki przechowywania samochodów i innych cennych rzeczy.

Długość garażu

5220

5405

5590

5775

5960

Szerokość garażu

5940

Szerokość garażu

2240

2420

Rodzaje wykończenia ścian

Malowane i tynkowane garaże stalowe

Dostępne są różne kolory otynkowania oraz malowania na kolor RAL, co pozwala na dopasowanie garażu do stylu budynku oraz estetyki ogólnego otoczenia.

GS Standard

wykończenie z blachy ocynk gołej lub fabrycznie malowanej (10 kolorów w standardzie)

RAL Połysk
RAL

3005

RAL

6005

RAL

7016

RAL

8004

RAL

8017

RAL

9006

RAL

9010

RAL Matowy
RAL

6020ᵐ

RAL

7016ᵐ

RAL

8017ᵐ

Inne
Ocynk
GS Premium

wykończenie tynkiem strukturalnym, efekt końcowy zapewnia zastosowanie estetycznej attyki

Tynk*
Beżowy
Biały
Ceglasty
Ciemny

szary

Cytrynowy
Jasny

szary

Kukurydza
Piaskowy
Zielony

*W garażach stalowych GS Premium brama, blendy dachowe oraz opcje dodatkowe tj. drzwi przejściowe, okno  oraz rynna nie są pokryte tynkiem.

Garaże blaszane na wymiar

Garaże bez pozwolenia na budowę

Wykonując garaże z blachy, najważniejsze jest indywidualne podejście do Klienta i wykonanie zabudowania, które w pełni spełni jego oczekiwania. Największą zaletę tego rodzaju pomieszczeń stalowych stanowi ich cena, są one bowiem dużo tańsze od swoich murowanych i drewnianych odpowiedników. Jednocześnie jest to rozwiązanie najłatwiejsze w zastosowaniu, ponieważ opisywane zabudowania z blachy nieprzekraczające 35 m² nie wymagają finalizowania kosztownych i czasochłonnych procesów urzędowych. W ich skład wchodzi zatrudnienie projektanta i geodety oraz przebrnięcie przez wymogi administracyjne w celu otrzymania pozwolenia koniecznego do postawienia zabudowy większej niż 35 m².

Najlepszym, na co może się zdecydować Klient, jest zaufanie ekspertom i zdanie się na ich opinię. Garaż dwustanowiskowy o zbyt dużej powierzchni może wymagać posiadania pozwolenia budowlanego. Co gorsza, z punktu widzenia Nabywcy, chęć wybudowania większego pomieszczenia może wiązać się ze wzrostem kosztów rzędu 8% wraz z każdymi 10 cm.

Bardzo istotnym elementem budowania garażu dwustanowiskowego jest ustalenie dokładnych wymiarów, jakie będą potrzebne, by był on w pełni funkcjonalny. W trakcie szacowania wielkości tego rodzaju zabudowania stalowego można błędnie uznać je za zbyt małe. Bardzo często zdarza się jednakże, iż Klient żąda wybudowania pomieszczenia większego niż w rzeczywistości potrzeba, przez co niepotrzebnie wydaje więcej na materiały budowlane. Pozornie niewielka różnica w wielkości pomieszczeń dwustanowiskowych może się bardzo poważnie odbić na cenie ze względu na fakt, że ich większa wysokość pociąga za sobą konieczność wykonania całej konstrukcji ze znacznie mocniejszych materiałów i o większym stężeniu.

Doradź się u naszych specialistów

Dodatkowe opcje
Wyposażenie opcjonalne

Garaże GMS-SYSTEM wyposażone są w bramę uchylną prowadnicową. W zależności od wybranych przez Klienta opcji możliwa jest zamiana bramy na rozwierną, segmentową, dodanie okna, drzwi przejściowych, orynnkowania, powłoki antykondensacyjnej lub automatu.

Najwyższej jakości garaże z blachy wykonywane przez GMS System są alternatywnym rozwiązaniem dla bardzo często spotykanych zabudowań stalowych z blachy trapezowej oraz murowanych.  Stanowią one propozycję dla osób, które najwyżej cenią sobie szybkość i prostotę montażu oraz estetykę. Pomieszczenie tego rodzaju wyposażone jest w prowadnicową bramę uchylną . W zależności od opcji, jaką wybierze Klient, może ona zostać uzupełniona o:

-automatykę

-okna

-drzwi przejściowe

-orynnowanie

Wartą wspomnienia opcją jest możliwość wybrania do garażu stalowego różnych rodzajów wykończenia ściany.

GS Standard to wykończenie z blachy ocynkowanej, GS Standard Kolor jest wykończeniem z blachy ocynkowanej fabrycznie malowanej (w standardzie znajduje się 10 kolorów), natomiast GS Premium gwarantuje, dzięki zastosowaniu estetycznej attyki, spektakularny efekt. Cechą charakterystyczną tego rodzaju jest użycie tynku strukturalnego.

 

W skład wyposażenia tych garaży z blachy wchodzi na dodatek brama uchylna prowadnicowa. W zależności od tego, jakie Klient wybierze opcje, istnieje również możliwość jej zamiany na rozwierną, dodanie drzwi przejściowych, okien, orynnowania albo automatyki.

 

 

Okno
Drzwi przejściowe
Orynnowanie
Drzwi przejściowe
Orynnowanie
Powłoka antykondensacyjna

Powłoka antykondensacyjna

Powłoka antykondensacyjna jest to specialny rodzaj filcu naklejany na blachę przed jej falowaniem, który zapobiega skraplaniu się wody pod sufitem garażu. 

Para wodna skraplająca się na powierzchni blachy lub folii wnika w przestrzenie między włóknami takiej powłoki, dzięki czemu nie tworzą się krople. Im gramatura włókniny jest większa, tym więcej skroplin taka powłoka może zgromadzić.

Niektóre włókniny mogą zatrzymać nawet 1000 g wody na 1 m² blachy lub folii. Warto przy tym pamiętać, że powłoka magazynuje wodę tylko na czas wzmożonej wilgotności powietrza i wyłącznie po to, aby ją oddać, gdy napłynie bardziej suche powietrze. Magazynuje zatem wodę w ilości regulowanej przez wentylację dachu lub pokrycia.

Montaż garażu

Jedną z najważniejszych rzeczy podczas budowania garażu stalowego jest wylanie podłogi, która będzie mocna, równa i twarda. Najczęściej opisywane budynki dwustanowiskowe służą za miejsce parkingowe samochodom ważącym przynajmniej kilkaset kilogramów. Najłatwiej jest wybetonować podłoże jeszcze zanim zabudowanie to zostanie postawione. Podłoga równie dobrze może zostać wykonana z płyt betonowych albo kostki brukowej. Miejsca oparcia słupów konstrukcyjnych powinny zostać wzmocnione przez duże bloczki betonowe lub stopy fundamentowe.  Po wybudowaniu garaż z blachy powinien zostać zakotwiczony, czyli przytwierdzony do podłoża, aby silny wiatr go nie uszkodził ani nie zerwał. Do wylewki betonowej należy przytwierdzić go długimi kołkami rozporowymi, jeden od drugiego powinien być oddalony o 2 metry. Przy dużych konstrukcjach niezbędne może się okazać zastosowanie kątowników.

Który garaż wybierasz?
GS Standard

Ilość stanowisk – I

Kolor wiodący : RAL

Kolor dodatkowy : RAL

Już od 7 826 zł

GS Premium

Ilość stanowisk – I

Kolor wiodący : Tynk

Kolor dodatkowy : RAL

Już od 10 026 zł

GS Premium Dual

Ilość stanowisk – II

Kolor wiodący : RAL

Kolor dodatkowy : RAL

Już od 16 168 zł

GS Premium Dual

Ilość stanowisk – II

Kolor wiodący : Tynk

Kolor dodatkowy : RAL

Już od 19 968 zł

Pliki do pobrania

Przechodząc na poniższą stronę znajdziesz pliki i broszury dotyczące garaży stalowych GMS

Filmy montażowe
Obejrzyj film z montażu garażu
Rzuć okiem
Ar-ikona

Zobacz garaż w AR.*

Otwórz tą stronę na urządzeniu przenośnym.

*Model jest poglądowy i może odbiegać zarówno konstrukcyjnie jak i wizualnie od rzeczywistego produktu.

Skonfiguruj swój garaż

Nasz konfigurator daje możliwość personalizacji produktów, tak aby odpowiadały one najbardziej wymagającym klientom. Przy konfiguracji mamy podgląd naszego produktu w czasie rzeczywistym.