Konstrukcja modułowa garaży

Garaże Wielkogabarytowe to powierzchnia 60 metrów kwadratowych. Garaż posiada konstrukcję modułową, którą można skracać / wydłużać zarówno biorąc pod uwagę długość, jak i szerokość garażu. Maksymalna szerokość 6 metrów oraz szerokie światło wjazdu gwarantują możliwość przechowywania wielkogabarytowych przedmiotów.

Rodzaje wypełnień

moduł wypełniony tynkiem

Tynk

moduł wypełniony panelami

Panel kolor

moduł wypełniony żaluzjami

Żaluzje

Garaże ze stalową elewacją kasetonową mają zastosowanie tam, gdzie chcemy ograniczyć oddziaływanie czynników zewnętrznych, ale jednocześnie nie jest wymagane utrzymanie wysokiej temperatury. Spełniają swoją rolę jako garaże dla kamperów czy łodzi. W pierwszej wersji konstrukcja składa się z płyty OSB do własnego nałożenia styropianu o grubości 20 mm oraz tynku. Opcjonalnie proponujemy wykonanie tynku w ramach konstrukcji. Do tego celu używamy najlepszych materiałów renomowanej marki Kabe.

Garaże wielkogabarytowe

Garaże ze stalową elewacją kasetonową mają zastosowanie tam, gdzie chcemy ograniczyć oddziaływanie czynników zewnętrznych, ale jednocześnie nie jest wymagane utrzymanie wysokiej temperatury. Spełniają swoją rolę jako garaże dla kamperów czy łodzi.

Elewacja żaluzjowa spełnia swoją rolę w przypadku produktów, które wymagają zadaszenia i zabezpieczenia, ale nie jest wskazana ich izolacja od czynników zewnętrznych. Mogą doskonale służyć jako suszarnie, duże altany śmietnikowe czy do przechowywania urządzeń gospodarczych.

Kolorystyka

Tynk

kukurydza
piaskowy
jasny szary
biały
ceglasty
ciemny szary
cytrynowy
beżowy
zielony

Kaseton, panel kolor, żaluzje

RAL 9010
RAL 8017
RAL 8017 mat
RAL 8004
RAL 6020 mat
RAL 3005
RAL 9006
RAL 7016
RAL 7024 mat
RAL 6005