Wiaty stalowe, domki narzędziowe: na drewno, rowery | Producent GMS System

Wiaty stalowe — na drewno kominkowe, rowery i inne

Wiaty na jednoślady m.in. na rower

Szukasz miejsca, w którym zmagazynujesz niezbędne narzędzia, rowery, a może meble ogrodowe? Sprawdź, jakie możliwości daje Ci montaż blaszanej wiaty narzędziowej! Funkcjonalna altana, którą ustawisz na swojej działce stanie się schowkiem na cenny sprzęt i wszystkie przedmioty, które do tej pory nie miały swojego miejsca. Czy warto wybrać właśnie metalowy domek? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Wiaty na wózki inwalidzkie

Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, przygotowaliśmy rozwiązanie, które umożliwi im wygodne przechowanie posiadanego pojazdu kołowego. Wiaty stalowe to doskonałe zabezpieczenie, które ochroni zawartość między innymi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi — przede wszystkim przed szkodliwym działaniem wody.

Wiaty ogrodowe m.in. na drewno kominkowe

Wiaty stworzone z myślą o ogrodach i ogródkach działkowych. Mogą być przeznaczone do składowania sprzętu, narzędzi ogrodniczych oraz do przechowywania drewna kominkowego.

Stworzyliśmy kompleksową ofertę wiat stalowych, które pozwalają na przechowywanie najróżniejszych produktów i elementów wyposażenia. Najmniejsza wiata adresowana jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich — doskonale sprawdza się w otoczeniu budynków wielorodzinnych, upraszczając funkcjonowanie osobie z niepełnosprawnością ruchową. Wiaty ogrodowe i magazynowe spełniają swoją rolę w przechowywaniu narzędzi, drobnego sprzętu ogrodowego, rowerów, skuterów i wszelkiego rodzaju produktów codziennego użytku.
Wiaty na jednoślady to rozwiązanie dla użytkowników motocykli, skuterów i rowerów.

Dostępna kolorystyka

Ocynk
RAL 3005
RAL 6005
RAL 7016
RAL 8004
RAL 8017
RAL 9006
RAL 9010

Kolory matowe

RAL 6020
RAL 7016
RAL 8017

Pliki do pobrania

Przechodząc na poniższą stronę znajdziesz pliki i broszury dotyczące wiat stalowych GMS

Zadbaliśmy również o komfort wprowadzania ciężkich maszyn. Szyna wjazdowa pozwala na łatwe wprowadzanie i wyciąganie motocykla oraz skutecznie zabezpiecza jego pozycję. Niezwykle popularna w Niemczech wiata jest teraz dostępna w Polsce.

Nie ma lepszego miejsca.

Polecamy wiaty stalowe dla każdej osoby, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni, w której mogłaby przechować motocykl lub inny jednoślad. Posiadają one drzwi z wbudowanym uszczelnieniem szczotkowym, umożliwiającym zastosowanie systemu bezprogowego.  W ścianach bocznych znajdują się otwory wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. W ofercie uwzględniliśmy zróżnicowane warianty kolorystyczne oraz optymalne wymiary, by nasze produkty spełniły wszystkie potrzeby oraz oczekiwania Klientów.

Ten produkt ucieszy miłośników jednośladów, pasjonatów motoryzacji. Dla wielu z Was motocykl, skuter czy rower nie jest tylko środkiem transportu a stylem życia i pasją. Nasze wiaty są zaprojektowane z myślą o skuterach, rowerach a nawet ciężkich ścigaczach. Niezwykle lekka i estetyczna konstrukcja nie musi być kompromisem w naszej przestrzeni i stanowi świetne uzupełnienie domu, osiedla czy systemów parkingowych przed firmą. Nie martw się warunkami atmosferycznymi, nie zajmuj miejsca w garażu, nasza wiata zadba o Twój sprzęt.

Więcej niż tylko pojazd.

Na jakie jednoślady?

Motocykl

Skuter

Rower

Wiatę na jednoślady GMS postawić możesz gdzie tylko chcesz. Powierzchnia pod wiatą nie musi być szczególnie utwardzona dlatego może ona stanąć zarówno na betonowym parkingu jak i bezpośrednio podjeździe z kostki brukowej!

Postaw gdzie chcesz
Wymiary

Szerokość

Wysokość

Długość

1290 mm | 1480 mm

2820 mm

1710 mm | 1810 mm

Wiata na jednoślady

RAL 7016 mat

Polecamy wiaty stalowe dla każdej osoby, poszukującej dodatkowej przestrzeni do przechowywania wózka inwalidzkiego. Nasze wiaty posiadają drzwi z wbudowanym uszczelnieniem szczotkowym, umożliwiającym zastosowanie systemu bezprogowego. W ofercie uwzględniliśmy zróżnicowane warianty kolorystyczne, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale też zaspokajały potrzeby estetyczne naszych Klientów.

Problem z wózkiem?
Przeznaczenie

Niewielkich gabarytów wiata stworzona z myślą o przechowywaniu wózków inwalidzkich. Estetyczna konstrukcja i małe gabaryty sprawiają, że wiaty te najczęściej instalowane są w okolicy wejścia do budynku wielorodzinnego / domu.

Stworzyliśmy mini garaż dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wiata na wózki inwalidzkie ma na celu poprawienie jakości życia i ułatwienie codziennych zmagań dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Konsultacje środowiskowe pozwoliły nam zaobserwować najczęściej pojawiające się problemy takie jak brak miejsca, działanie warunków atmosferycznych, nierozwiązane bariery architektoniczne w starym budownictwie oraz konieczność posiadania kilku rodzajów wózków inwalidzkich.

Postaw bez formalności

Nasze wiaty są bardzo łatwe w montażu, lekka i trwała konstrukcja pozwala osadzić wiatę w dowolnym miejscu, a w razie konieczności przestawić. Do tych produktów nie są wymagane zgody urzędowe.

Zastosowanie
Wymiary

Szerokość

Wysokość

Długość

1100 mm

1400 mm

1500 mm

Wiata na wózki inwalidzkie

Polecamy wiaty stalowe każdej osobie, która prowadzi ogród. Wiata ogrodowa to idealne rozwiązanie do przechowywania narzędzi ogrodniczych, składowania drewna kominkowego. Dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkich ogródkach działkowych, jak i ogromnych ogrodach. Opcja wyboru kolorystyki pozwala Klientowi na dostosowanie wyglądu wiaty do pozostałych obiektów ogrodowych.

Masz ogród?

Miej wiatę.

Ten produkt ucieszy działkowiczów i miłośników ogrodnictwa. Wiata ogrodowa jest rozwiązaniem prostym, ale wielofunkcyjnym. Jeśli masz duży ogród, to narzędzia przechowasz tam gdzie Ci wygodnie, a dla tych z małym ogródkiem staje się jedynym rozwiązaniem oszczędzającym miejsce w domku lub altanie. Ogród to nie tylko narzędzia ale też wszystkie sezonowe akcesoria, zabawki dla dzieci, parasole, krzesła, huśtawki. Produkt ten jest też przydatny dla właścicieli kominków w celu składowania drewna.
Zastosowanie?

Przechowywanie drewna

Miejsce na narzędzia

Schowaj sezonowe wyposażenie

Wiatę ogrodową GMS postawić możesz gdzie tylko chcesz. Powierzchnia pod wiatą nie musi być szczególnie utwardzona dlatego może ona stanąć zarówno na betonowym parkingu jak i bezpośrednio na trawniku czy też podjeździe z kostki brukowej!

Postaw gdzie chcesz

Domki narzędziowe blaszane – co możesz w nich przechowywać?

Dlaczego na tak wielu działkach pojawiają się schowki na narzędzia? Funkcji, które pełni metalowa wiata ogrodowa jest mnóstwo. Kupuje się ją ze względu na łatwość montażu i możliwość przechowywania w niej artykułów wykorzystywanych podczas prac w ogrodzie. Blaszane domki narzędziowe pełnią rolę magazynu:

  • rowerów,

  • zabawek dziecięcych,

  • sprzętu ogrodniczego,

  • środków ochrony roślin,

  • mebli ogrodowych w czasie zimy.

Wszystkie metalowe altany są łatwe w montażu. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, będziesz w stanie wykonać to zadanie samodzielnie.

Jak wybrać najlepszą wiatę narzędziową? Zdecyduj się na taki domek, który zmieści się na działce, a jednocześnie znajdzie się w nim wystarczająco dużo miejsca na schowanie narzędzi i sprzętu. Zamykane drzwi stanowią skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, a także zabezpieczają przed kradzieżą.

Wymiary

Szerokość

Wysokość

Długość

2200 mm

2100 mm

2620 mm

Solidna konstrukcja wiat ogrodowych – gwarancja trwałości w każdych warunkach

Materiał wykonania altany narzędziowej ma znaczenie ze względu na trwałość całej konstrukcji. Zanim dokonasz wyboru konkretnego produktu, zwróć uwagę na jego rodzaj i jakość. Domki metalowe są wybierane najczęściej, ponieważ zachowują swoje walory użytkowe i wizualne przez wiele lat. Niektóre wiaty ogrodowe nie mają podłogi, a inne zostały w nią wyposażone, co dodatkowo zwiększa odporność na działanie wilgoci pochodzącej z podłoża. Wytrzymałe blaszane komórki zapewniają skuteczną ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, które mogłyby spowodować uszkodzenie altany oraz jej zawartości.

Choć materiały są odporne i trwałe, to jednocześnie ich waga nie jest duża – przez to domki ogrodowe nadają się do samodzielnego montażu w dowolnej części działki

Wybierz blaszane altany na działkę wysokiej jakości od sprawdzonego producenta!

Choć metalowe altany na działkę pełnią przede wszystkim rolę praktyczną, to nie należy zapominać o względach wizualnych. Jako doświadczony producent wiat gwarantujemy Ci przede wszystkim trwałość oferowanych produktów, ale także ich estetyczny wygląd. Dzięki przemyślanej kolorystyce blaszany domek narzędziowy doskonale dopasuje się do zieleni panującej w ogrodzie, a razem stworzą spójna całość.

Zerknij na domki ogrodowe z samodzielnym montażem, które zapewnią ochronę dla podstawowych narzędzi i cennego sprzętu niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Dopasuj wymiary  altany blaszanej do własnych potrzeb i wybierz kolor, który będzie pasował do stylu najbliższej przestrzeni. Wybierz metalową wiatę gospodarczą wysokiej jakości i ciesz się dodatkową przestrzenią do przechowywania na swojej działce!

Wiata ogrodowa

RAL 6020 mat

Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Instrukcja interakcji z konfiguratorem WebGL

Przytrzymaj lewy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby orbitować wokół obiektu.

Przytrzymaj prawy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby przesuwać kamerę w osiach XYZ.

Użyj trzeciego przycisku myszy, aby przybliżyć lub oddalić w aktualne miejsce skupienia kamery.

Pewne elementy ruchome (takie jak mechanizmy, drzwi, itp.) zostały uaktywnione do interakcji. Możesz uruchomić animację poprzez kliknięcie na element, którego zazwyczaj byś dotknął, aby go użyć. Na przykład, aby otworzyć drzwi, wystarczy nacisnąć klamkę.

Najedź kursorem na ikony w menu w prawym górnym rogu, aby wyświetlić informację o tym do czego służą. Naciśnij, aby użyć.

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii