Wiaty ogrodowe m.in. na drewno kominkowe

Wiaty stworzone z myślą o ogrodach i ogródkach działkowych. Mogą być przeznaczone do składowania sprzętu, narzędzi ogrodniczych oraz do przechowywania drewna kominkowego.

zobacz więcej...

Polecamy wiaty stalowe każdej osobie, która prowadzi ogród. Wiata ogrodowa to idealne rozwiązanie do przechowywania narzędzi ogrodniczych, składowania drewna kominkowego. Dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkich ogródkach działkowych, jak i ogromnych ogrodach. Opcja wyboru kolorystyki pozwala Klientowi na dostosowanie wyglądu wiaty do pozostałych obiektów ogrodowych.

rysunek wiaty w ogrodzie

Ten produkt ucieszy działkowiczów i miłośników ogrodnictwa. Wiata ogrodowa jest rozwiązaniem prostym, ale wielofunkcyjnym. Jeśli masz duży ogród, to narzędzia przechowasz tam gdzie Ci wygodnie, a dla tych z małym ogródkiem staje się jedynym rozwiązaniem oszczędzającym miejsce w domku lub altanie. Ogród to nie tylko narzędzia ale też wszystkie sezonowe akcesoria, zabawki dla dzieci, parasole, krzesła, huśtawki. Produkt ten jest też przydatny dla właścicieli kominków w celu składowania drewna.

wiata z otwartymi drzwiami

Zastosowanie

rysunek z zastosowaniami

Cechy

Szerokość Długość Wysokość
2200 mm 2620 mm 2100 mm

Wiaty na jednoślady m.in. na rower

Niewielkich gabarytów wiata stworzona z myślą o przechowywaniu motocykli, skuterów i rowerów. Dzięki specjalnie zaprojektowanej szynie wjazdowej, wprowadzanie nawet ciężkiego motocykla jest bardzo wygodne i łatwe. Lekka i trwała konstrukcja umożliwia postawienie wiaty w dowolnym miejscu. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce w garażu oraz skutecznie chroni jednoślady przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Może być stosowany w budownictwie jednorodzinnym i szeregowych systemach biurowych.

zobacz więcej...

Polecamy wiaty stalowe dla każdej osoby, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni, w której mogłaby przechować motocykl lub inny jednoślad. Posiadają one drzwi z wbudowanym uszczelnieniem szczotkowym, umożliwiającym zastosowanie systemu bezprogowego.  W ścianach bocznych znajdują się otwory wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. W ofercie uwzględniliśmy zróżnicowane warianty kolorystyczne oraz optymalne wymiary, by nasze produkty spełniły wszystkie potrzeby oraz oczekiwania Klientów.

wiata obok garażu

Ten produkt ucieszy miłośników jednośladów, pasjonatów motoryzacji. Dla wielu z Was motocykl, skuter czy rower nie jest tylko środkiem transportu a stylem życia i pasją. Nasze wiaty są zaprojektowane z myślą o skuterach, rowerach a nawet ciężkich ścigaczach. Niezwykle lekka i estetyczna konstrukcja nie musi być kompromisem w naszej przestrzeni i stanowi świetne uzupełnienie domu, osiedla czy systemów parkingowych przed firmą. Nie martw się warunkami atmosferycznymi, nie zajmuj miejsca w garażu, nasza wiata zadba o Twój sprzęt.

wiata na motocykl

Zadbaliśmy również o komfort wprowadzania ciężkich maszyn. Szyna wjazdowa pozwala na łatwe wprowadzanie i wyciąganie motocykla oraz skutecznie zabezpiecza jego pozycję. Niezwykle popularna w Niemczech wiata jest teraz dostępna w Polsce.

miejsce na motocykl motocykl wjeżdżający do wiaty

Zastosowanie

Cechy

Szerokość Długość Wysokość
1290 mm 2820 mm 1710 mm

Wiaty na wózki inwalidzkie

Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, przygotowaliśmy rozwiązanie, które umożliwi im wygodne przechowanie posiadanego pojazdu kołowego. Wiaty stalowe to doskonałe zabezpieczenie, które ochroni zawartość między innymi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi — przede wszystkim przed szkodliwym działaniem wody.

zobacz więcej...

Polecamy wiaty stalowe dla każdej osoby, poszukującej dodatkowej przestrzeni do przechowywania wózka inwalidzkiego. Nasze wiaty posiadają drzwi z wbudowanym uszczelnieniem szczotkowym, umożliwiającym zastosowanie systemu bezprogowego. W ofercie uwzględniliśmy zróżnicowane warianty kolorystyczne, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale też zaspokajały potrzeby estetyczne naszych Klientów.

wiata na wózek inwalidzki

Przeznaczenie: niewielkich gabarytów wiata stworzona z myślą o przechowywaniu wózków inwalidzkich. Estetyczna konstrukcja i małe gabaryty sprawiają, że wiaty te najczęściej instalowane są w okolicy wejścia do budynku wielorodzinnego / domu.

wiata przed schodami

Stworzyliśmy mini garaż dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wiata na wózki inwalidzkie ma na celu poprawienie jakości życia i ułatwienie codziennych zmagań dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Konsultacje środowiskowe pozwoliły nam zaobserwować najczęściej pojawiające się problemy takie jak brak miejsca, działanie warunków atmosferycznych, nierozwiązane bariery architektoniczne w starym budownictwie oraz konieczność posiadania kilku rodzajów wózków inwalidzkich.

wózek inwalidzki obok wiaty

Nasze wiaty są bardzo łatwe w montażu, lekka i trwała konstrukcja pozwala osadzić wiatę w dowolnym miejscu, a w razie konieczności przestawić. Do tych produktów nie są wymagane zgody urzędowe.

Zastosowanie

Cechy

Szerokość Długość Wysokość
1100 mm 1500 mm 1400 mm

Stworzyliśmy kompleksową ofertę wiat stalowych, które pozwalają na przechowywanie najróżniejszych produktów i elementów wyposażenia. Najmniejsza wiata adresowana jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich - doskonale sprawdza się w otoczeniu budynków wielorodzinnych, upraszczając funkcjonowanie osobie z niepełnosprawnością ruchową. Wiaty ogrodowe i magazynowe spełniają swoją rolę w przechowywaniu narzędzi, drobnego sprzętu ogrodowego, rowerów, skuterów i wszelkiego rodzaju produktów codziennego użytku.
Wiaty na jednoślady to rozwiązanie dla użytkowników motocykli, skuterów i rowerów.

Kolorystyka

RAL 9010
RAL 8017
RAL 8017 mat
RAL 8004
RAL 6020 mat
RAL 3005
RAL 9006
RAL 7016
RAL 7024 mat
RAL 6005
ocynk

Pliki do pobrania

Wiaty stalowe Instrukcja_montażu   Szyna motocylkowa Instrukcja montażu