Garaże zbiorcze

Najlepszym sposobem na podział miejsc parkingowych w podziemiach budynku jest zastosowanie systemów zabudowy garaży zbiorczych. Dzielą one przestrzeń na stanowiska z bramami ażurowymi, które zapewniają odpowiednią wentylację, a przy tym ograniczają dostęp osobom niepowołanym. Są wykonywane z najwyższej jakości, niepalnych materiałów, co wpływa na zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa obiektu.

kolorowe śmietniki w altanie

Altany śmietnikowe

W altanach śmietnikowych GMS zastosowano modułową konstrukcję, której poszczególne elementy łączone są ze sobą na za pomocą połączeń śrubowych. Wykorzystanie solidnych profili ze stali ocynkowanej gwarantuje stabilność konstrukcji. W zależności od wymagań inwestora ściany występują w zabudowie pełnej jak i ażurowej.

komórki lokatorskie w piwnicy

Komórki lokatorskie

System wygrodzeń typu GMS w skład, którego wchodzą ażurowe ścianki działowe wraz z drzwiami są sprawdzonym sposobem na wydzielanie komórek lokatorskich w budownictwie wielorodzinnym. Wygrodzenia dzięki stabilnej i trwałej budowie na długie lata, porządkują i rozdzielają przestrzeń dostępną w danym obiekcie. Wykonujemy je z najlepszych gatunkowo materiałów, niepalnych i odpornych na korozję.

drzwi do piwnic w podziemiu

Drzwi do piwnic

Do obiektów z istniejącymi ściankami wewnętrznymi, zwłaszcza w tzw. "wielkiej płycie", polecamy drzwi ażurowe do piwnic. Jest to doskonała alternatywa dla ciężkich, nieporęcznych drzwi drewnianych. Konstrukcja wyposażona jest w łączniki z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości co wzmacnia stabilność skrzydła. Drzwi do piwnic dostępne są w wybranych rodzajach wypełnień wygrodzeniowych.