Bramy garażowe w Katowicach, Łodzi czy Wrocławiu - dystrybucja w wielu miastach!

mapa_dystrybutorowV4_en

Firma GMS Corporation sp. z.o.o. powstała w 1994 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja nowoczesnych bram garażowych, wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, wiaty i drzwi piwniczne. Podstawowym założeniem naszych produktów jest ich bezawaryjna praca oraz funkcjonalność, dlatego na każdym etapie produkcji istnieje system sterowania oparty na najwyższych europejskich standardach jakości. Pomimo osiągnięcia satysfakcjonującej pozycji w branży i wysokiej jakości produkcji, firmie wciąż zależy na ciągłym rozwoju, o czym świadczą kolejne nagrody. Jednak najlepszą rekomendacją naszych produktów są tysiące zadowolonych klientów w całej Europie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zespół GMS-SYSTEM

Dystrybutorzy bram garażowych, magazynów, garaży, altan i wiat z Systemu GMS - Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Szczecin, Toruń i wiele innych! :

logocircle
logocircle

Zagraniczni dystrybutorzy:

logocircle

GMS System jest producentem zadaszeń, wiat, drzwi piwnicznych oraz nowoczesnych bram garażowych w Nawojowej. To najwyższej jakości produkty w swojej kategorii, dzięki czemu są eksportowane na terenie całej Unii Europejskiej. Na każdym etapie produkcji istnieje system kontroli oparty na europejskich standardach jakości. Dlatego chcąc kupić odpowiedni rodzaj, warto postawić na jedną z wersji w asortymencie.