Garaże, Bramy Garażowe, Altany Śmietnikowe Lublin - Dystrybucja | GMS System

Dostawą się nie przejmuj

Dostarczamy w całej Unii Europejskiej

Bramy garażowe — Dystrybutorzy Lublin

Budując dom jednorodzinny czy projektując osiedle mieszkaniowe z garażami, warto pomyśleć o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Połącz wygodę użytkowania ze skuteczną ochroną, co gwarantuje brama garażowa uchylna lub segmentowa z naszego asortymentu. Jesteśmy producentem takich konstrukcji, dostarczając je m.in. klientom z Lublina oraz wielu innych miast Polski. Mając wieloletnie doświadczenie w branży dbamy o zadowolenie wszystkich osób, które decydują się zaufać ofercie przygotowanej przez GMS System. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem oraz składania zamówień na wybrane produkty!

Brama garażowa doskonałej jakości

Trudno wyobrazić sobie garaż bez właściwie dobranej bramy garażowej. Jest to niezbędny element, który chroni samochód oraz wszystkie przechowywane w środku rzeczy zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i kradzieżą. Solidne i szczelne zamknięcie wjazdu pozwala uniknąć wielu negatywnych skutków wynikających z panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Ponadto wybierając dobrej jakości konstrukcje tego typu, można zaoszczędzić na ogrzewaniu dzięki dobrej izolacji termicznej – w przypadku naszych produktów jest ona wyjątkowo efektywna. Zarówno uchylna, jak i segmentowa wersja doskonale sprawdzi się w niejednym obiekcie.

Duży wybór konstrukcji sprawia, że można z łatwością znaleźć wariant idealnie dopasowany do potrzeb. Garażowa brama segmentowa od GMS System to świetne rozwiązanie, gdy dysponujesz ograniczoną przestrzenią. Uchylna będzie natomiast nieco łatwiejsza w użytkowaniu oraz mniej skomplikowana w montażu, ale wymaga więcej wolnej przestrzeni. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z całą ofertą i zamawiania wybranych konstrukcji – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas to, czego poszukuje!

Trwała i niezawodna brama segmentowa do garażu domowego

Jeżeli chcesz odpowiednio zabezpieczyć swój garaż, ale masz zbyt mało miejsca, aby zamontować klasyczną bramę garażową otwierającą się na zewnątrz, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – konstrukcję segmentową. Składa się z kilku ułożonych poziomo sekcji, które w czasie otwierania lub zamykania przesuwane są wzdłuż sufitu. Pozwala to cieszyć się solidnym i szczelnym zabezpieczeniem wjazdu nawet wtedy, gdy do dyspozycji jest stosunkowo niewielkie pomieszczenie. Podobnie jak w przypadku wersji uchylnej, można mieć pewność skutecznej izolacji termicznej, dobrego tłumienia hałasu oraz ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Kolejną zaletą tego rozwiązania jest wygoda i bezpieczeństwo podczas korzystania z automatyki, którą można, podłączyć do tych bram garażowych. Wynika to głównie z braku ryzyka jej uszkodzenia np. przez rzeczy stojące tuż przed garażem. O ile w przypadku konstrukcji uchylnej należy zawsze upewnić się, że jest przestrzeń do jej otwarcia, tak w wersji segmentowej niedogodność ta znika. Co jednak najważniejsze, wszystkie z nich wykonujemy m.in. z wysokiej jakości stali czy aluminium, przez co są wyjątkowo solidne.

Prosta i solidna brama garażowa uchylna

Warto również zwrócić uwagę na prostsze konstrukcje z naszej oferty, czyli bramy garażowe uchylne. Składają się z jednego, dużego panelu, który podczas otwierania przemieszcza się z pozycji pionowej do poziomej. Skrzydło unoszone jest do góry, po czym zostaje zablokowane na zawiasie. Tego rodzaju rozwiązania świetnie sprawdzają się w garażach z wysokim sufitem, pozwalającym na wjazd samochodu pomimo podniesionych drzwi. W odróżnieniu od wersji segmentowej ten model wymaga jednak więcej przestrzeni również przed samym wejściem, ponieważ skrzydło musi nieznacznie wychylić się do przodu.

Sprawdzona brama garażowa w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą obejmującą najwyższej jakości bramy garażowe. Jako doświadczony producent wykonujemy je starannie wyłącznie z najlepszych materiałów oraz stale rozwijamy wykorzystywane technologie, aby dostarczać coraz nowocześniejsze i niezawodniejsze rozwiązania. Przekonaj się, że to właśnie u nas znajdziesz idealnie dobraną konstrukcję uchylną lub segmentową do garażu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i składania zamówień osoby z Lublina i innych regionów Polski!

Wybór odpowiednich bram garażowych w Lublin nie musi być trudny! Wystarczy, że skontaktujesz się z GMS System! Nasza główna siedziba znajduje się w Nawojowej, ale oferujemy garaże dla Lublina i innych miast Polski i Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy szeroki wybór bram garażowych, altan i wiat śmietnikowych, drzwi do piwnicy, komórek lokatorskich i innych rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale i estetycznie dopasowane do otoczenia.

Bramy garażowe Lublin – funkcjonalność i trwałość

Szukasz solidnego rozwiązania do przechowywania swojego samochodu? A może planujesz przestrzeń przy osiedlu mieszkalnym? Jako producent garaży blaszanych dla mieszkańców Lublin oferujemy rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty charakteryzują się wytrzymałością, bezpieczeństwem oraz estetyką, dzięki czemu idealnie wpasują się w każde otoczenie, od indywidualnych posesji po wspólne przestrzenie w osiedlach mieszkaniowych.

Naszym klientom proponujemy garaże blaszane, Superstrong, wiaty stalowe i garaże zbiorcze. Naszej oferty nie zapomnieliśmy uzupełnić także o bramy garażowe, które są niezbędnym elementem tego typu przestrzeni. Oferujemy bramy segmentowe, uchylne i rozwierne, które dostarczymy do Lublina i innych miejscowości na terenie Polski i Europy. Dzięki temu niezależnie od lokalizacji możesz skorzystać z naszej wysokiej jakości zabudowy garażowej, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Jako producent bram dla mieszkańców Lublina możemy Ci zagwarantować, że każdy produkt z naszej oferty został zaprojektowany z myślą o długotrwałym i bezproblemowym użytkowaniu.

Nie tylko bramy garażowe

Jako producenci bram garażowych dla Lublin, oferujemy także inne ciekawe rozwiązania architektoniczne, takie jak: wiaty śmietnikowe, wiaty stalowe i komórki lokatorskie.

W ramach naszej oferty proponujemy altany śmietnikowe w Lublinie. Zapewniają one estetyczne i higieniczne miejsce do przechowywania odpadów. Dodatkowo nasze wiaty śmietnikowe w Lublinie są zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i wysokiej funkcjonalności. Są to rozwiązania idealne dla wspólnot mieszkaniowych, osiedli, jak również domów jednorodzinnych czy obiektów komercyjnych, które potrzebują zorganizowanego i estetycznego miejsca do segregacji i przechowywania odpadów.

W naszej ofercie znajdziesz także solidne i estetyczne drzwi do piwnicy w Lublinie. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie trwałość oraz wysoką jakość wykonania.

Masz za mało miejsca w swoim mieszkaniu? Nasze komórki lokatorskie w Lublinie to połączenie przestrzeni do przechowywania z lekką i trwałą konstrukcją.

Wybierz GMS System – lidera branży!

Lubliniec
Kraków
Lublin
Konstancin Jeziorna
Mysłowice
Nowa Sól
Nowy Sącz
Porąbka Iwkowska
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wiślina
Czechy
Estonia
Islandia
Litwa
Łotwa
Niemcy
Czechy
Norwegia
Ukraina
Niemcy
Węgry
Łotwa
Gdzie tylko chcesz

Posiadamy dystrybutorów w całej Unii Europejskiej

Zostaw coś po sobie
Odwiedź nas na YouTube
Zobacz co mamy do zaoferowania

Chcesz zostać naszym dystrybutorem ?

Instrukcja interakcji z konfiguratorem WebGL

Przytrzymaj lewy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby orbitować wokół obiektu.

Przytrzymaj prawy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby przesuwać kamerę w osiach XYZ.

Użyj trzeciego przycisku myszy, aby przybliżyć lub oddalić w aktualne miejsce skupienia kamery.

Pewne elementy ruchome (takie jak mechanizmy, drzwi, itp.) zostały uaktywnione do interakcji. Możesz uruchomić animację poprzez kliknięcie na element, którego zazwyczaj byś dotknął, aby go użyć. Na przykład, aby otworzyć drzwi, wystarczy nacisnąć klamkę.

Najedź kursorem na ikony w menu w lewym górnym rogu, aby wyświetlić informację o tym do czego służą. Naciśnij, aby użyć.

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')