Garaże, Bramy Garażowe, Altany Śmietnikowe Lublin - Dystrybucja | GMS System
Dostawą się nie przejmuj
Dostarczamy w całej Unii Europejskiej

Bramy garażowe — Dystrybutorzy Lublin

Budując dom jednorodzinny czy projektując osiedle mieszkaniowe z garażami, warto pomyśleć o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Połącz wygodę użytkowania ze skuteczną ochroną, co gwarantuje brama garażowa uchylna lub segmentowa z naszego asortymentu. Jesteśmy producentem takich konstrukcji, dostarczając je m.in. klientom z Lublina oraz wielu innych miast Polski. Mając wieloletnie doświadczenie w branży dbamy o zadowolenie wszystkich osób, które decydują się zaufać ofercie przygotowanej przez GMS System. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem oraz składania zamówień na wybrane produkty!

Brama garażowa doskonałej jakości

Trudno wyobrazić sobie garaż bez właściwie dobranej bramy garażowej. Jest to niezbędny element, który chroni samochód oraz wszystkie przechowywane w środku rzeczy zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i kradzieżą. Solidne i szczelne zamknięcie wjazdu pozwala uniknąć wielu negatywnych skutków wynikających z panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Ponadto wybierając dobrej jakości konstrukcje tego typu, można zaoszczędzić na ogrzewaniu dzięki dobrej izolacji termicznej – w przypadku naszych produktów jest ona wyjątkowo efektywna. Zarówno uchylna, jak i segmentowa wersja doskonale sprawdzi się w niejednym obiekcie.

Duży wybór konstrukcji sprawia, że można z łatwością znaleźć wariant idealnie dopasowany do potrzeb. Garażowa brama segmentowa od GMS System to świetne rozwiązanie, gdy dysponujesz ograniczoną przestrzenią. Uchylna będzie natomiast nieco łatwiejsza w użytkowaniu oraz mniej skomplikowana w montażu, ale wymaga więcej wolnej przestrzeni. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z całą ofertą i zamawiania wybranych konstrukcji – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas to, czego poszukuje!

Trwała i niezawodna brama segmentowa do garażu domowego

Jeżeli chcesz odpowiednio zabezpieczyć swój garaż, ale masz zbyt mało miejsca, aby zamontować klasyczną bramę garażową otwierającą się na zewnątrz, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – konstrukcję segmentową. Składa się z kilku ułożonych poziomo sekcji, które w czasie otwierania lub zamykania przesuwane są wzdłuż sufitu. Pozwala to cieszyć się solidnym i szczelnym zabezpieczeniem wjazdu nawet wtedy, gdy do dyspozycji jest stosunkowo niewielkie pomieszczenie. Podobnie jak w przypadku wersji uchylnej, można mieć pewność skutecznej izolacji termicznej, dobrego tłumienia hałasu oraz ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Kolejną zaletą tego rozwiązania jest wygoda i bezpieczeństwo podczas korzystania z automatyki, którą można, podłączyć do tych bram garażowych. Wynika to głównie z braku ryzyka jej uszkodzenia np. przez rzeczy stojące tuż przed garażem. O ile w przypadku konstrukcji uchylnej należy zawsze upewnić się, że jest przestrzeń do jej otwarcia, tak w wersji segmentowej niedogodność ta znika. Co jednak najważniejsze, wszystkie z nich wykonujemy m.in. z wysokiej jakości stali czy aluminium, przez co są wyjątkowo solidne.

Prosta i solidna brama garażowa uchylna

Warto również zwrócić uwagę na prostsze konstrukcje z naszej oferty, czyli bramy garażowe uchylne. Składają się z jednego, dużego panelu, który podczas otwierania przemieszcza się z pozycji pionowej do poziomej. Skrzydło unoszone jest do góry, po czym zostaje zablokowane na zawiasie. Tego rodzaju rozwiązania świetnie sprawdzają się w garażach z wysokim sufitem, pozwalającym na wjazd samochodu pomimo podniesionych drzwi. W odróżnieniu od wersji segmentowej ten model wymaga jednak więcej przestrzeni również przed samym wejściem, ponieważ skrzydło musi nieznacznie wychylić się do przodu.

Sprawdzona brama garażowa w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą obejmującą najwyższej jakości bramy garażowe. Jako doświadczony producent wykonujemy je starannie wyłącznie z najlepszych materiałów oraz stale rozwijamy wykorzystywane technologie, aby dostarczać coraz nowocześniejsze i niezawodniejsze rozwiązania. Przekonaj się, że to właśnie u nas znajdziesz idealnie dobraną konstrukcję uchylną lub segmentową do garażu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i składania zamówień osoby z Lublina i innych regionów Polski!

Lubliniec
Kraków
Lublin
Konstancin Jeziorna
Mysłowice
Nowa Sól
Nowy Sącz
Porąbka Iwkowska
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wiślina
Czechy
Estonia
Islandia
Litwa
Łotwa
Niemcy
Czechy
Norwegia
Ukraina
Niemcy
Węgry
Łotwa
Gdzie tylko chcesz

Posiadamy dystrybutorów w całej Unii Europejskiej

Zostaw coś po sobie
Odwiedź nas na YouTube
Zobacz co mamy do zaoferowania

Chcesz zostać naszym dystrybutorem ?

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')