Garaże zbiorcze — boksy

Zabudowy garażowe od GMS-

niezawodna jakość w Twoim boksie.

System zabudowy garażowej GMS doskonale sprawdza się w zbiorczych garażach podziemnych. Boxy garażowe GMS zapewniają poczucie prywatności, przy jednoczesnym zachowaniu niezbędnej cyrkulacji powietrza wewnątrz obiektu. Dzięki temu wszystkie rzeczy, które przechowujesz, będą nie tylko odpowiednio chronione, ale także dobrze zabezpieczone przed wilgocią, niekorzystnym działaniem temperatury oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

Najlepszy

stosunek jakości do ceny

W GMS wiemy, że zabudowa miejsca postojowego nie może wzbudzać zastrzeżeń. Dlatego też nie tniemy kosztów tam, gdzie nie jest to wskazane. Stawiamy na trwałość, długowieczność i solidne wykonanie naszych produktów. W przeciwieństwie do konkurencji nie stosujemy metali niskiej jakości, których grubość ograniczona została do absolutnego minimum. Dostępne w naszej ofercie garaże zbiorcze tworzymy w oparciu o sprawdzone materiały, które gwarantują niezawodność w każdych warunkach.

Materiały tylko z górnej półki.

Bez obaw o jakość.

Nasze bramy Compact posiadają Certyfikat Europejski.

Co wyróżnia bramy GMS

w boksach garażowych?

Nożycowy system otwierania

Dzięki innowacyjnemu, nożycowemu mechanizmowi podnoszenia, bramy uchylne GMS w wersji Compact typ GMS Vent oraz Compact typ GMS A nie posiadają prowadnic przysufitowych. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz garażu, lecz także sprawia, że brama porusza się ciszej, a jej montaż jest szybki i prosty niezależnie od wysokości stropu.

Żegnajcie zakurzone kratki

Witamy NANO Vent®

Tłoczone maszynowo otwory NANO Vent®, to autorskie rozwiązanie stworzone GMS System. Umożliwiają one swobodną cyrkulację powietrza w boksach, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i pełnego zabezpieczenia przestrzeni. Tego typu zabudowa garażu to innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych kratek wentylacyjnych, które ze względu na miejsce użytkowania szybko traciły początkową estetykę i były trudne w czyszczeniu. Z otworami NANO Vent® możesz raz na zawsze pożegnać się z problemem brudnych, zakurzonych boksów! Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom nawet ażurowe zabudowy miejsca postojowego zachowają doskonały wygląd na długi czas.

Czasu nie kupisz
Ale bramy z montażem w 5 minut możesz

Zarówno brama Compact GMS Typ A jak i Compact GMS Typ Vent posiadają bardzo prosty sposób montażu, dzięki czemu zainstalowanie całej bramy może zająć nawet 5 minut.

Ościeżnica
w kolorze skrzydła
po prostu musi dobrze wyglądać
Bramy Compact Vent oraz Compact Typ A występują w kolorze ocynku.

Dodatkowe kolory dostępne są po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nie kiwniesz palcem
żeby otworzyć naszą bramę
...no dobra jednym palcem

Całkowicie przeprojektowane mechanizmy w bramach uchylnych Compact pozwalają na otwarcie bramy przy użyciu bardzo niewielkiej siły. Zamykanie także odbywa się bez najmniejszego wysiłku.

Klik

i już.

Zamontowane w bramach samozatrzaski z wytrzymałego tworzywa, gwarantują płynne domykanie się bramy i, w przeciwieństwie do tych wykonanych ze stali, nie mają tendencji do zacinania się, nawet po dłuższym użytkowaniu.

Pełna kontrola

chwyć za pochwyt.

Pochwyt w bramach Compact zaprojektowany jest w sposób wpasowujący się w każdy rodzaj dłoni. Kształt, w jaki został wyprofilowany, zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni w trakcie otwierania lub zamykania. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój boks garażowy pozostaje

Bezpieczeństwo

przede wszystkim.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Właśnie dlatego oferowana przez nas zabudowa do garażu jest nie tylko funkcjonalne i estetyczna, ale także odpowiednio zabezpieczona. Bramy garażowe uchylne w wersji Compact Typ Vent oraz Compact Typ A posiadają specjalny system zabezpieczeń, np. na wypadek zerwania sprężyn. Wszystko dzięki naszej sprawdzonej metodzie! W czym tkwi jej sekret? To proste – zamiast jednej dużej sprężyny instalujemy kilka mniejszych, dlatego nawet jeśli jedna z nich ulegnie uszkodzeniu, brama nadal będzie działać prawidłowo i bezpiecznie!

Zastosowanie mniejszych sprężyn ułatwia również ewentualną wymianę elementów w razie awarii.

Aluminiowe
cięgna do zamka

Nieurywalne.

Nienaciągalne.

Po prostu idealne.

Bezpieczny transport

Twój produkt.
Nasz transport.
Nasza troska.

Zabezpieczamy nasze bramy na czas transportu w taki sposób, by wyeliminować ryzyko jakichkolwiek uszkodzenia mechanicznych. Jednocześnie dbamy o to, by chronić ich powierzchnię przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że zamówione produkty dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie, a wszystkie elementy – nawet ażurowa zabudowa miejsce postojowego – będą czyste i pozbawione wad. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu i już dziś przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Poznaj cały nasz asortyment, który obejmuje nie tylko zabudowy garażowe, ale także wygrodzenia, komórki lokatorskie, wiaty śmietnikowe, czy ekologiczne i innowacyjne altany z zielonym dachem.

Liczą się

szczegóły.

Warstwa ocynku

Malowanie na kolor RAL*

Stalowe Panele w kształcie litery “C” o wysokości 185 mm łączone ze sobą metodą spinania oraz z użyciem systemu łączeń ToX®. Dzięki specjalnie zaprojektowanym rowkom oraz miejscami gięcia poszycie bramy Compact Panel “C” jest sztywne jak poszycie wykonane z całego arkusza przy dużo niższej wadze i możliwości wymiany w przypadku uszkodzenia mechanicznego.

Odpowiednio dobrane zabudowy garażowe mają wiele zalet i korzyści, zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i funkcjonalność przestrzeni, w której się znajdują. Zarówno zabudowa garażu podziemnego jak i garaże na posesjach prywatnych muszą zapewniać bezpieczeństwo i prywatność, zachowując spójność z wyglądem otoczenia. Poznaj bliżej naszą ofertę i wybierz boksy garażowe, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

Informacje techniczne:
profil zewnętrzny ramy (mm)

70 * 40

maksymalny wymiar (mm)

2750 x 2250

2500 x 2370

światło wjazdu

S-280 H-200

montaż

w otworze i za otworem

ocieplenie / drzwi przejściowe

nie/nie

przystosowanie pod automat

opcja

Porównaj Compacty

Compact Typ GMS VENT

Wypełnienie – Panel “C”

Otwory Nano Vent

Poziom wentylacji
Średni

Już od 1 720 zł

Compact Typ GMS A

Wypełnienie – Lamela

Poszycie ażurowe

Poziom wentylacji
Wysoki

Już od 1 574 zł

Compact Panel C

Wypełnienie – Panel “C”

Uszczelnienie systemem szczotkowym¹

Poziom wentylacji
Średni

Już od 1 574 zł

Rzuć okiem
Ar-ikona

Zobacz GMS Vent w AR.*

Otwórz tą stronę na urządzeniu przenośnym.

*Model jest poglądowy i może odbiegać zarówno konstrukcyjnie jak i wizualnie od rzeczywistego produktu.

Pliki do pobrania

Przechodząc na poniższą stronę znajdziesz pliki i broszury dotyczące boksów garażowych GMS