CLASSIC
(prowadnicowa)

Classic jest flagowym modelem bramy uchylnej GMS System – konstrukcja zaprojektowana ponad 20 lat temu, mimo upływu lat, brama Classic nadal ma spore grono zwolenników.

zobacz więcej…

Brama Classic może zostać wyposażona w szereg opcji dodatkowych, dzięki którym można osiągnąć standard na poziomie współczesnych bram segmentowych, przy jednoczesnym zachowaniu ceny bramy uchylnej.

Informacje techniczne

profil zewnętrzny ramy (mm) 60 * 60
ocieplenie / drzwi przejściowe tak / tak
montaż montaż
maksymalny wymiar (mm) 3000 x 2400

Konstrukcja

1. Solidna konstrukcja

Jakość produktów ma dla nas kluczowe znaczenie. Bramy uchylne GMS wykonywane są z kształtownika zamkniętego o przekroju 60*60mm. Skrzydło wypełnione jest blachą stalową, ocynkowaną, profilowaną; trapez bramowy. To gwarantuje stabilną pracę skrzydła przez wiele lat.

2. Standard segmentowej w cenie uchylnej

Możliwość zastosowania kluczowych opcji dodatkowych, takich jak ocieplenie, furtka przejściowa czy automatyka gwarantuje komfort użytkowania na poziomie zbliżonym do bram segmentowych. Natomiast cena zakupu bramy uchylnej stanowi mniej niż połowę kwoty potrzebnej na zakup bramy segmentowej.

3. Wzmocnienia konstrukcyjne

System łączenia profili w bramach uchylnych GMS jest rozwiązaniem trwałym i bezawaryjnym. Niemniej w bramach Classic stosujemy dodatkowe, punktowe wzmocnienia narożników, które dodatkowo wzmacniają ramę skrzydła.

4. Stalowa klasyka

Tworząc bramy garażowe szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo ich użytkowania. Bramy CLASSIC wyposażone są w pojedyncze sprężyny zaopatrzone w osłonę zabezpieczającą przed przypadkowym przytrzaśnięciem a specjalnie wyprofilowane prowadnice zapewniają bramie płynny ruch w każdej sytuacji.

5. Poczuj komfort w garażu

Ocieplenie bramy uchylnej oraz uszczelnienie bramy zapewniają wystarczającą izolację termiczną dla garaży nieogrzewanych.

Przetłoczenia

COMPACT
(bezprowadnicowa)

Bramy garażowe uchylne Compact są produktem wyjątkowym w swojej klasie. Zastosowano w niej innowacyjne rozwiązania technologiczne zachowując jednocześnie atrakcyjną cenę bram uchylnych. Jeszcze nigdy dostęp do tak zaawansowanych technologicznie bram nie był tak łatwy!

zobacz więcej…

Bramy Compact to innowacyjny produkt w dziedzinie bram uchylnych – jedyna dostępna w Polsce brama uchylna z nożycowym systemem prowadzenia.

Takie rozwiązanie nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz garażu, lecz sprawia, że brama uchylna porusza się ciszej, a jej montaż jest znacznie prostszy, niezależnie od tego, w jakim otworze jest montowana.

Standardem we wszystkich bramach uchylnych GMS jest także ocynkowanie elementów stalowych bramy. Ponadto, tam gdzie to tylko możliwe, spawanie zostaje zastąpione skręcaniem, co pozwala zredukować do minimum potencjalne ogniska korozji. Dzięki temu bramy GMS znacznie dłużej służą swoim użytkownikom.

Informacje techniczne

profil zewnętrzny ramy (mm) 50 * 40
ocieplenie / drzwi przejściowe nie / nie
montaż w otworze
maksymalny wymiar (mm) 2800 x 2400

Konstrukcja

1. Oszczędność miejsca

Dzięki innowacyjnemu, nożycowemu mechanizmowi podnoszenia, bramy uchylne GMS w wersji COMPACT nie posiadają prowadnic przysufi towych. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz garażu, lecz także sprawia, że brama porusza się ciszej, a jej montaż jest szybki i prosty niezależnie od wysokości stropu.

2.Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dbamy o bezpieczeństwo twojej rodziny. Dlatego bramy garażowe uchylne w wersji Compact zabezpieczone są na wypadek zerwania sprężyn dzięki naszej sprawdzonej metodzie – zamiast jednej dużej sprężyny instalujemy kilka mniejszych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet jeśli uszkodzeniu ulegnie jedna ze sprężyn, brama nadal będzie funkcjonować!

3. Trwałe bramy GMS System

Zależy nam na tym, abyś z użytkowania naszych bram cieszył się jak najdłużej. Dlatego wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram i ogrodzeń są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem. Dzięki temu redukujemy do minimum potencjalne ogniska korozji, wydłużając żywotność naszych produktów.

4. Ergonomiczne rozwiązania

Zgodnie z naszą dewizą, bramy i ogrodzenia GMS są tworzone, by służyć. W bramie garażowej liczy się nie tylko estetyka, ale także jej funkcjonalność. Dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniego wykończenia naszych produktów, dobierając takie materiały, które pozwolą na osiągnięcie możliwie najlepszych rezultatów. Wystarczy chwycić klamkę GMS, żeby przekonać się, że to prawda – jej właściwe wyprofilowanie sprawia, że podnosząc bramę czujemy w dłoni pełną kontrolę.

Przetłoczenia

PROTECT
(prowadnicowa)

Bramy uchylne Protect posiadają bardzo dobre parametry użytkowe i funkcjonalne, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Wysokiej jakości komponenty oraz solidna konstrukcja sprawiają, że jest to najchętniej wybierana brama do stosowania w budownictwie wielorodzinnym – osiedlowych garażach szeregowych.

zobacz więcej…

Informacje techniczne

profil zewnętrzny ramy (mm) 60 * 40
ocieplenie / drzwi przejściowe tak (jedna z dwóch opcji)
montaż w otworze
maksymalny wymiar (mm) 2780 x 2280

Konstrukcja

1. Jakość potwierdzona przez klientów

Brama Protect bazuje na konstrukcji powstałej w połowie lat 90., w czasach, gdy wartością nadrzędną produkcji była trwałość i prostota. Do dnia dzisiejszego nasi Klienci i dystrybutorzy doceniają jakość tego rozwiązania – bardzo żywotnego, a zarazem prostego w serwisie.

2. Trwałe bramy gms system

Zależy nam na tym, abyś z użytkowania naszych bram cieszył się jak najdłużej. Dlatego wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem. Dzięki temu redukujemy do minimum potencjalne ogniska korozji, wydłużając żywotność naszych produktów.

3. Śpij spokopjnie

W standardzie stosujemy dwupunktowy system ryglowania – zapewnia on zarówno odpowiednie przyleganie skrzydła bramy do ościeży na całej powierzchni skrzydła, jak i dostateczne zabezpieczenie przed niepowołanym otwarciem.

4. Wzmocnienie poprzeczne

W bramie Protect stosowane są poprzeczne belki wzmacniające, zapewniające jeszcze większą stabilność skrzydła. Jednocześnie system sprężyn jest tak dostosowany, by brama otwierała i zamykała się lekko, niezależnie od wagi skrzydła.

Przetłoczenia

Bramy uchylne znacznie zwiększają funkcjonalność garażu ułatwiając wjazd lub wyjazd samochodem. Ma także wpływ na bezpieczeństwo przechowywanego pojazdu ze względu na ochronę przed kradzieżą oraz warunkami atmosferycznymi.

Nasze bramy uchylne

GMS System należy do wiodących w kraju producentów bram uchylnych. Proponowane przez nas modele posiadają stabilną i lekką konstrukcję, co wpływa na wygodę ich użytkowania. Dzięki dużej uniwersalności można wykorzystać je w zabudowach indywidualnych, osiedlowych systemach parkingowych, a także w przemyśle lekkim. Proponujemy 3 modele o różnych parametrach, zawierających takie dodatki, jak ocieplenie czy drzwi przejściowe dla użytkowników.

Możliwe jest także zamontowanie automatyki, zwiększającej wygodę użytkowania. Nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie – nasze modele są wyposażone w specjalne sprężyny, które zabezpieczają przed przypadkowym przytrzaśnięciem. Przy korzystaniu z naszych modeli bram uchylnych nie trzeba się także bać o ich trwałość, ponieważ dzięki ocynkowaniu poszczególnych elementów całość jest odporna na korozję.

Szeroki wachlarz opcji dodatkowych otwiera przed Klientem bogate pole wyboru. Dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie oraz wykonanie bramy uchylnej, która w ilości funkcji nie będzie odbiegać od znacznie droższych bram roletowych czy segmentowych.

Kolorystyka

RAL 9010
RAL 8017
RAL 8017 mat
RAL 8004
RAL 6020 mat
RAL 3005
RAL 9006
RAL 7016
RAL 7024 mat
RAL 6005

Opcjonalnie

dąb złoty
orzech
mahoń

Pliki do pobrania

bramy uchylne compact
pliki .dwg
formularz zamówienia