Bramy jednoskrzydłowe blaszane

Bramy jednoskrzydłowe GMS System są rozwiązaniem przeznaczonym dla mniejszych konstrukcji garażowych.  Podstawową zaletą bram rozwiernych jest prosta stabilna i trwała konstrukcja, która gwarantuje cichą i sprawną pracę.

zobacz więcej...

przekrój ramy (mm) 40 * 40
sposób montażu w otworze
maksymalny wymiar (mm) 1500 * 3000
światło wjazdu S 130, H 80

Konstrukcja jednoskrzydłowa

konstrukcja skrzydła

1. Solidna konstrukcja

Jakość produktów ma dla nas kluczowe znaczenie. Bramy rozwierne jednoskrzydłowe GMS System wykonywane są z kształtownika zamkniętego o przekroju 40*40 mm. Skrzydło wypełnione jest blachą stalową, ocynkowaną, profilowaną: trapez bramowy. To gwarantuje stabilną pracę skrzydła przez wiele lat.

2. Trwałe bramy GMS

Zależy nam na tym, abyś z użytkowania naszych bram cieszył się jak najdłużej. Dlatego wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem. Dzięki temu redukujemy do minimum potencjalne ogniska korozji, wydłużając żywotność naszych produktów.

3. Opcje dodatkowe

Jeśli zależy Ci na minimalizacji strat cieplnych, warto zastanowić się nad ociepleniem bramy. Może warto zdecydować się na samozamykacze. Te i wiele innych opcji dodatkowych możesz zastosować do bram rozwiernych GMS System.

4. W trosce o twoje bezpieczeństwo

Produkty GMS System projektowane są z myślą o twoim bezpieczeństwie. W bramach rozwiernych zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkowników. Ruch skrzydła chroniony jest przed zbyt szerokim otwarciem – szczególnie niebezpiecznym przy wietrznej pogodzie przez stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła.

Przetłoczenia

przetłoczenie drzwi pionowe wąskie

Pionowe wąskie

przetłoczenie drzwi pionowe szerokie

Pionowe szerokie

przetłoczenie drzwi poziome wąskie

Poziome wąskie

przetłoczenie drzwi poziome szerokie

Poziome szerokie

Bramy dwuskrzydłowe blaszane

Podstawową zaletą bram dwuskrzydłowych jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja, która gwarantuje cichą i sprawną pracę. Bramy dwuskrzydłowe, dzięki swojej solidnej konstrukcji są szczególnie polecane do zabudowy dużych, wysokich garaży oraz hal produkcyjnych i magazynowych, stanowiąc alternatywę dla wielokrotnie droższych bram przemysłowych segmentowych i roletowych.

zobacz więcej...

przekrój ramy (mm) 60 * 60
sposób montażu w otworze
maksymalny wymiar (mm) 4000 * 3000
światło wjazdu S 200, H 120

Konstrukcja dwuskrzydłowa

skrzydło bramy

1. Solidna konstrukcja

Jakość produktów ma dla nas kluczowe znaczenie. Bramy rozwierne GMS System wykonywane są z kształtownika zamkniętego o przekroju 60*60 mm. Skrzydło wypełnione jest blachą stalową, ocynkowaną, profilowaną trapez bramowy. To gwarantuje stabilną pracę skrzydła przez wiele lat.

2. Trwałe bramy GMS

Zależy nam na tym, abyś z użytkowania naszych bram cieszył się jak najdłużej. Dlatego wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem. Dzięki temu redukujemy do minimum potencjalne ogniska korozji, wydłużając żywotność naszych produktów.

3. Opcje dodatkowe

Jeśli zależy Ci na minimalizacji strat cieplnych, warto zastanowić się nad ociepleniem bramy. W niektórych przypadkach sprawdza się niesymetryczny podział skrzydła. Może warto zdecydować się na samozamykacze. Te i wiele innych opcji dodatkowych możesz zastosować do bram rozwiernych GMS System.

4. Stabilne zamknięcie

Dwupunktowy system ryglowania skrzydła zapewnia łatwe i niezawodne zamknięcie pomieszczenia. Zamek z wkładką patentową umożliwia szybki dostęp do pomieszczenia, a możliwość niesymetrycznego podziału skrzydeł pozwala dostosować szerokość skrzydła wiodącego do indywidualnych potrzeb.

5. W trosce o twoje bezpieczeństwo

Produkty GMS System projektowane są z myślą o twoim bezpieczeństwie. W bramach rozwiernych zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkowników. Ruch skrzydła chroniony jest przed zbyt szerokim otwarciem – szczególnie niebezpiecznym przy wietrznej pogodzie. Możliwość zastosowania samozamykaczy, czy stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła, dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo i użyteczność tego rozwiązania.
Bramy z wypełnieniem drwnianym wykonane są na skręcanej konstrukcji stalowej, ocynkowanej. Brama jest uszczelniona na całym obwodzie, wyposażona w zamek z wkłądką dwustronną.

Przetłoczenia

wąskie skrzydło

wąskie

szerokie skrzydło

szerokie

wąskie-poziome skrzydło

wąskie poziome

szerokie-poziome skrzydło

szerokie poziome

Bramy garażowe rozwierne często wykorzystywane są w zabudowie szeregowej. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja, która sprawia, że bramy rozwierne doskonale sprawdzają się jako zamknięcie wysokich garaży, hal magazynowych oraz innych budynków przemysłowych. Stabilna konstrukcja bram rozwiernych gwarantuje ich sprawną, wieloletnią eksploatację.

Garażowe bramy rozwierne i ich zalety

  • uszczelki rozmieszczone na całym obwodzie bramy
  • podwójny system pionowego ryglowania (dotyczy bram dwuskrzydłowych)
  • samo-zatrzaski z tworzywa kompozytowego, dzięki czemu zwiększona jest trwałość i żywotność tego mechanizmu (dotyczy bram dwuskrzydłowych)
  • ogranicznik otwierania skrzydła drzwiowego pod kątem 90 stopni w standardzie

Kolorystyka

RAL 9010
RAL 8017
RAL 8017 mat
RAL 8004
RAL 6020 mat
RAL 3005
RAL 9006
RAL 7016
RAL 7024 mat
RAL 6005

Opcjonalnie

dąb złoty
orzech

Pliki do pobrania

pliki.dwg
gms instrukcja bramy rozwierne
gms instrukcja bramy rozwierne DE