GMS Corporation wspólnie z Teatrem "Teatr za jeden uśmiech" dostarcza radość dzieciom ze szpitala w Nowym Sączu. | Aktualności - GMS System GMS Corporation wspólnie z Teatrem "Teatr za jeden uśmiech" dostarcza radość dzieciom ze szpitala w Nowym Sączu. | Aktualności - GMS System
NOTATKA PRASOWA · 24 lipca 2023

GMS Corporation wspólnie z Teatrem “Teatr za jeden uśmiech” dostarcza radość dzieciom ze szpitala w Nowym Sączu.

Firma GMS Corporation, wraz z zaangażowanym Teatrem “Teatr za jeden uśmiech”, kontynuuje swoją misję pomagania i przynoszenia uśmiechu na twarze najmłodszych. Tym razem włączyli się w szlachetną inicjatywę dostarczenia prezentów dla dzieci przebywających w szpitalu w Nowym Sączu.

Wieloletnie zaangażowanie GMS Corporation w różnorodne projekty społeczne oraz Teatru “Teatr za jeden uśmiech” w organizację spektakli dla dzieci przynosi wymierne efekty w postaci szeroko zakrojonej akcji charytatywnej. Dzięki tej współpracy, dzieci, które z różnych przyczyn znajdują się w szpitalu, mogą poczuć odrobinę radości i zapomnieć na chwilę o swoich trudnościach.

Radosne momenty nie tylko dostarczają ukojenia i wzmacniają ducha małych pacjentów, ale także stanowią inspirację dla personelu medycznego oraz dają nadzieję rodzinom i bliskim. Prezenty przekazane przez GMS Corporation i Teatr "Teatr za jeden uśmiech" to symboliczny gest, który ma na celu poprawienie samopoczucia i umilenie czasu spędzonego w szpitalu.

Przedstawiciele obu instytucji wyrazili ogromną radość z możliwości przyczynienia się do wywołania uśmiechu na twarzach dzieci. Działania takie pokazują, że zaangażowanie społeczne i współpraca pomiędzy firmami a organizacjami kulturalnymi może przynosić realne korzyści dla lokalnych społeczności.
Udostępnij artykuł
cookies
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')