Bramy Blaszane Jednoskrzydłowe - Bramy Garażowe | Producent GMS System

Bramy blaszane jednoskrzydłowe

Bramy jednoskrzydłowe GMS System są rozwiązaniem przeznaczonym dla mniejszych konstrukcji garażowych. Podstawową zaletą bram rozwiernych jest prosta stabilna i trwała konstrukcja, która gwarantuje cichą i sprawną pracę.

Konstrukcja jednoskrzydłowa

Makieta_furtka_jednoskrzydłowa

Solidna konstrukcja

Rama z zamkniętego kształtownika o wymiarach 40*40

Trwałe bramy 

Wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem

Opcje dodatkowe

Warto zastanowić się nad ociepleniem bramy. Może warto zdecydować się na samozamykacze. Te i wiele innych opcji dodatkowych możesz zastosować do bram rozwiernych GMS System.

W trosce o twoje bezpieczeństwo

W bramach rozwiernych zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkowników. Ruch skrzydła chroniony jest przed zbyt szerokim otwarciem – szczególnie niebezpiecznym przy wietrznej pogodzie przez stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła.

1. Solidna konstrukcja

Jakość produktów ma dla nas kluczowe znaczenie. Bramy rozwierne jednoskrzydłowe GMS System wykonywane są z kształtownika zamkniętego o przekroju 40*40 mm. Skrzydło wypełnione jest blachą stalową, ocynkowaną, profilowaną: trapez bramowy. To gwarantuje stabilną pracę skrzydła przez wiele lat.

2. Trwałe bramy GMS

Zależy nam na tym, abyś z użytkowania naszych bram cieszył się jak najdłużej. Dlatego wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem. Dzięki temu redukujemy do minimum potencjalne ogniska korozji, wydłużając żywotność naszych produktów.

3. Opcje dodatkowe

Jeśli zależy Ci na minimalizacji strat cieplnych, warto zastanowić się nad ociepleniem bramy. Może warto zdecydować się na samozamykacze. Te i wiele innych opcji dodatkowych możesz zastosować do bram rozwiernych GMS System.

4. W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Produkty GMS System projektowane są z myślą o twoim bezpieczeństwie. W bramach rozwiernych zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkowników. Ruch skrzydła chroniony jest przed zbyt szerokim otwarciem – szczególnie niebezpiecznym przy wietrznej pogodzie przez stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła.

Rodzaje przetłoczeń

Poziome wąskie

Pionowe wąskie

Poziome szerokie

Pionowe szerokie

Poziome wąskie

Pionowe wąskie

Poziome szerokie

Pionowe szerokie

Opcjonalne akcesoria

Stopka zabezpieczająca skrzydo, kratka wentylacyjna 460*135, przeszklenie 600*265, bezprogowy system szczotkowy

Ocieplenie (styropian + panel PCV)

Słupek_jednoskrzydlowe_zamiana