O nas

Poznaj nas bliżej...

Nasza historia zaczęła się w 1994 roku kiedy to byliśmy małą firmą garażową, która produkowała jedynie jeden rodzaj bram. Wraz z upływającym czasem zatrudnialiśmy nowych pracowników i zwiększaliśmy nasze możliwości produkcyjne udoskonalając jednocześnie istniejący produkt i nieustannie pracując nad wprowadzaniem nowych. Dziś nasza firma jest liderem w produkcji garaży, wiat śmietnikowych, altan ogrodowych, wygrodzeń i drzwi piwnicznych. Pomimo osiągnięcia satysfakcjonującej pozycji w branży i wysokiej jakości produkcji, firmie wciąż zależy na ciągłym rozwoju, o czym świadczą kolejne nagrody. Jednak najlepszą rekomendacją naszych produktów są tysiące zadowolonych klientów w całej Europie.

department

9 działów

machinery

33 produkty

delivery

18 dystrybutorów

customer

10000+ zadowolonych klientów

mapa

Dostępność w 16 województwach

Dlaczego my?

team

27 lat na rynku pozwoliło nam poznać potrzeby naszych klientów, dobrać odpowiednią załogę oraz udoskonalić nasze produkty tak aby spełniały wymagania każdego z osobna. Zapracowaliśmy na zaufanie tysięcy klientów i ich liczba wciąż rośnie. Zobacz dlaczego wybrali właśnie nas!

Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji. Możemy pochwalić nagrodami, które otrzymaliśmy za sprawą zadowolonych Klientów. Uruchomiliśmy również w ostatnim czasie konfigurator wycen, który umożliwia w łatwy sposób złożyć zamówienie lub wyliczyć koszt inwestycji. Daje on także możliwość dowolnej konfiguracji każdego produktu co znacznie ułatwia klientom proces składania zamówień.

smartphone
pantone

Oferujemy szeroką gamę produktów dla domów i osiedli. Nasze produkty dają gwarancje wysokiego stosunku ceny do jakości. Dzięki dwuetapowej kontroli jakości możesz mieć pewność że zakupiony produkt dotrze do Ciebie w takim stanie w jakim powinien!

Nie kończymy na samej produkcji ! Zależy nam na tym aby nasze produkty cieszyły i służyły przez długie lata dlatego posiadamy wykwalifikowane ekipy monterskie w Polsce oraz za granicą, które mogą zapewnić Ci bezproblemowy, szybki montaż. 

maintenance
pl eu

Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej bramę, garaż stalowy, wiatę śmietnikową, wygrodzenie lub inny wybrany produkt od nas zamówić możesz nie tylko na terenie całej Polski ale i Unii Europejskiej!

O firmie GMS System

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność, nie mieliśmy pojęcia, jaki drzemie w niej potencjał. Zawsze jednak mierzyliśmy wysoko, stawiając na nieustanny rozwój. W 27 lat z małej, dwuosobowej firmy garażowej zmieniliśmy się w firmę, której produkty znaleźć można praktycznie na całym świecie a dostęp do nich zapewniają dziesiątki dystrybutorów.

GMS Corporation sp. z o.o.
ul. Krynicka 55,
33–335 Nawojowa
KRS 0000208051
NIP 7343040161
REGON 492938558

gms_logo_box