Konstrukcja dwuskrzydłowa

Podstawową zaletą bram panelowych jest to że są one wykonane z panela z wypełnieniem poliuretanowym, które zapewnia wysoką izolację cieplną. Bramy wyposażone są w trzy zestawy zawiasów oraz narożne wzmocnienia gwarantujące trwałość i sztywność produktu.

Konstrukcja dwuskrzydłowa

Makieta_dwuskrzydłowa_panelowa

Solidna konstrukcja

Rama z zamkniętego kształtownika o wymiarach 40*40

Trwałe bramy 

Wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem

Opcje dodatkowe

Warto zastanowić się nad ociepleniem bramy. Może warto zdecydować się na samozamykacze. Te i wiele innych opcji dodatkowych możesz zastosować do bram rozwiernych GMS System.

Stabilne zamknięcie

W bramach rozwiernych zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkowników. Ruch skrzydła chroniony jest przed zbyt szerokim otwarciem – szczególnie niebezpiecznym przy wietrznej pogodzie przez stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła.

W trosce o twoje bezpieczeństwo

Możliwość zastosowania samozamykaczy, czy stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła, dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo i użyteczność tego rozwiązania.

1. Solidna konstrukcja

Jakość produktów ma dla nas kluczowe znaczenie. Bramy rozwierne jednoskrzydłowe GMS System wykonywane są z kształtownika zamkniętego o przekroju 40*40 mm. Skrzydło wypełnione jest blachą stalową, ocynkowaną, profilowaną: trapez bramowy. To gwarantuje stabilną pracę skrzydła przez wiele lat.

2. Trwałe bramy GMS

Zależy nam na tym, abyś z użytkowania naszych bram cieszył się jak najdłużej. Dlatego wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem. Dzięki temu redukujemy do minimum potencjalne ogniska korozji, wydłużając żywotność naszych produktów.

3. Opcje dodatkowe

Jeśli zależy Ci na minimalizacji strat cieplnych, warto zastanowić się nad ociepleniem bramy. Może warto zdecydować się na samozamykacze. Te i wiele innych opcji dodatkowych możesz zastosować do bram rozwiernych GMS System.

4. Stabilne zamknięcie

Produkty GMS System projektowane są z myślą o twoim bezpieczeństwie. W bramach rozwiernych zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkowników. Ruch skrzydła chroniony jest przed zbyt szerokim otwarciem – szczególnie niebezpiecznym przy wietrznej pogodzie przez stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła.

5. Stabilne zamknięcie

Produkty GMS System projektowane są z myślą o twoim bezpieczeństwie. W bramach rozwiernych zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkowników. Ruch skrzydła chroniony jest przed zbyt szerokim otwarciem – szczególnie niebezpiecznym przy wietrznej pogodzie. Możliwość zastosowania samozamykaczy, czy stopki blokującej przed samoistnym zamknięciem się skrzydła, dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo i użyteczność tego rozwiązania.

Rodzaje przetłoczeń

Bez przetłoczeń

Przetłoczenie wąskie

Rodzaje wypełnień

Panele_bramy_panelowe

Panel UF

Front – przetłoczenie wąskie

Tył – brak przetłoczeń

Panel RL

Front – przetłoczenie wąskie

Tył – przetłoczenie wąskie

Panel RL

Front – bez przetłoczeń

Tył – przetłoczenie wąskie

Opcjonalne akcesoria

Stopka zabezpieczająca skrzydo, kratka wentylacyjna 460*135, przeszklenie 600*265, bezprogowy system szczotkowy

Kątowniki na fugę do bram

Zasuwnica 200 mm

Wkładka z systemem na jeden klucz

Stopka zabezpieczająca skrzydło

Samozamykacz listwowy

przeszklenie 600*265

kratka wentylacyjna 460*135

Lakierowana klamka

Blokada otwarcia skrzydła 

w standardzie

Informacje techniczne

przekrój ramy (mm)

40 * 40

sposób montażu

w otworze

maksymalny wymiar (mm)

1500 * 3000

światło wjazdu

S 130, H 80

Kolorystyka

RAL

Woodgrain

RAL 7016
RAL 8014
RAL 9016

Gładkie

RAL 7016
RAL 8014
RAL 9016

Renolit

Złoty dąb
Orzech

Pliki do pobrania

Przechodząc na poniższą stronę znajdziesz pliki i broszury dotyczące bram rozwiernych GMS