System dom - garaże stalowe i wielkogabarytowe, bramy i wiaty | Producent GMS System
Wśród najbardziej popularnych rozwiązań, które pozwalają na zabezpieczenie samochodu przed wpływem środowiska zewnętrznego, znajdują się bramy garażowe uchylne. Chronią przed warunkami atmosferycznymi, a przy tym są funkcjonalne i bezpieczne dla użytkowników. Pozwalają także na zastosowanie wielu przydatnych opcji dodatkowych.
Tworząc ten produkt, postawiliśmy na najwyższą jakość materiału, gdyż jesteśmy przekonani, że cena nie jest jedynym kryterium wyboru. W efekcie powstał produkt o najwyższej jakości i niezawodności, istotnie wyróżniający się spośród ofert garaży blaszanych dostępnych na polskim rynku.
Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przechowywania — doskonale sprawdzają się jako schowek na narzędzia ogrodowe, sprzęt sportowy, drewno do kominka. Specjalna wersja wiaty pozwala na przechowywanie wózków inwalidzkich.

Estetyczny, prosty i wytrzymały – tak w kilku słowach można opisać garaż stalowy SuperStrong! Jego szkieletowa konstrukcja zapewnia odporność w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyposażony w funkcjonalną segmentową bramę garażową cieszy się uznaniem wielu zadowolonych klientów. To rozwiązanie, które stało się alternatywą dla tradycyjnych stalowych i murowanych budynków. Dowiedz się, na czym polega jego fenomen i przekonaj się, że warto zdecydować się na zakup.

Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii
alert('s')