System dom - garaże stalowe i wielkogabarytowe, bramy i wiaty | Producent GMS System
Wśród najbardziej popularnych rozwiązań, które pozwalają na zabezpieczenie samochodu przed wpływem środowiska zewnętrznego, znajdują się bramy garażowe uchylne. Chronią przed warunkami atmosferycznymi, a przy tym są funkcjonalne i bezpieczne dla użytkowników. Pozwalają także na zastosowanie wielu przydatnych opcji dodatkowych.
Tworząc ten produkt, postawiliśmy na najwyższą jakość materiału, gdyż jesteśmy przekonani, że cena nie jest jedynym kryterium wyboru. W efekcie powstał produkt o najwyższej jakości i niezawodności, istotnie wyróżniający się spośród ofert garaży blaszanych dostępnych na polskim rynku.
Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przechowywania — doskonale sprawdzają się jako schowek na narzędzia ogrodowe, sprzęt sportowy, drewno do kominka. Specjalna wersja wiaty pozwala na przechowywanie wózków inwalidzkich.

Estetyczny, prosty i wytrzymały – tak w kilku słowach można opisać garaż stalowy SuperStrong! Jego szkieletowa konstrukcja zapewnia odporność w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyposażony w funkcjonalną segmentową bramę garażową cieszy się uznaniem wielu zadowolonych klientów. To rozwiązanie, które stało się alternatywą dla tradycyjnych stalowych i murowanych budynków. Dowiedz się, na czym polega jego fenomen i przekonaj się, że warto zdecydować się na zakup.

Logowanie
Język i region
Sugerowane języki i regiony

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Wybierz język i region

English

United States

English

United Kingdom

Polski

Polska

Deutsch

Deutschland

Українська

Україна

Slovensko

Slovenský

Wyszkukaj na stronie

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Instrukcja interakcji z konfiguratorem WebGL

Przytrzymaj lewy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby orbitować wokół obiektu.

Przytrzymaj prawy przycisk i przeciągnij myszkę w dowolnym kierunku aby przesuwać kamerę w osiach XYZ.

Użyj trzeciego przycisku myszy, aby przybliżyć lub oddalić w aktualne miejsce skupienia kamery.

Pewne elementy ruchome (takie jak mechanizmy, drzwi, itp.) zostały uaktywnione do interakcji. Możesz uruchomić animację poprzez kliknięcie na element, którego zazwyczaj byś dotknął, aby go użyć. Na przykład, aby otworzyć drzwi, wystarczy nacisnąć klamkę.

Najedź kursorem na ikony w menu w prawym górnym rogu, aby wyświetlić informację o tym do czego służą. Naciśnij, aby użyć.

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu

Zrób zakupy z pomocą osobistego Specialisty.

Altany

śmietnikowe

+48 574 501 901

Bramy

garażowe

+48 660 457 320

Garaże stalowe

oraz wiaty

+48 660 457 320

Wygrodzenia oraz

drzwi piwniczne

+48 660 457 319

Ostrzeżenie

Strona korzysta z technologii, która może nie być obsługiwana przez Twoją przeglądarkę. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaniem grafik, animacji lub masz przeczucie że strona może nie działać poprawnie zalecamy zmianę przeglądarki. 

Zalecane przeglądarki :

Google Chrome

Popularne przeglądarki obsługujące technologię:

Mozilla Firefox

Dokumentacja technologii