COMPACT TYP GMS Vent

Innowacyjny produkt w dziedzinie bram uchylnych – jedyna w Polsce brama uchylna z nożycowym systemem prowadzenia. Pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz garażu, a jej montaż jest bardzo prosty, niezależnie od wysokości stropu. Brama ręczna. Sprzedaż paletowa.

2395
 • solidna konstrukcja – ocynkowana rama 70×40 mm
 • wypełnienie skrzydła: przetłoczenie poziome Panel C
 • system nożycowy – oszczędność miejsca oraz cicha praca bramy
 • bezprogowy system wentylacyjny
 • system sprężyn z możliwością regulacji
 • samozatrzaski z wytrzymałego tworzywa
 • ościeżnica w kolorze skrzydła
 • szybki montaż – czas montażu 5 minut
 • zabezpieczenie do transportu (profil wzmacniający)
 • szelkowy system do przenoszenia
 • możliwość montażu w otworze i za otworem
 • podchwyt do podnoszenia
   

Informacje techniczne

profil zewnętrzny ramy (mm) 70 * 40
ocieplenie / drzwi przejściowe nie/nie
montaż w otworze i za otworem
maksymalny wymiar (mm) 2750 x 2250

2500 x 2370

światło wjazdu S -280, H -200

1. Oszczędność miejsca

Brama przeznaczona do zabudowy garaży podziemnych. Podstawowym atutem tych bram są otwory umożliwiające cyrkulacje powietrza w przestrzeniach zamkniętych, a więc nie jest wymagany system wentylacji.
Dzięki innowacyjnemu, nożycowemu mechanizmowi podnoszenia, bramy uchylne GMS w wersji COMPACT TYP GMS Vent nie posiadają prowadnic przysufitowych. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz garażu, lecz także sprawia, że brama porusza się ciszej, a jej montaż jest szybki i prosty niezależnie od wysokości stropu

otwarta brama garażowa  

2. Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dbamy o bezpieczeństwo twojej rodziny. Dlatego bramy garażowe uchylne w wersji COMPACT TYP GMS Vent zabezpieczone są na wypadek zerwania sprężyn dzięki naszej sprawdzonej metodzie – zamiast jednej dużej sprężyny instalujemy kilka mniejszych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet jeśli uszkodzeniu ulegnie jedna ze sprężyn, brama nadal będzie funkcjonować!

3. Trwałe bramy GMS System

Zależy nam na tym, abyś z użytkowania naszych bram cieszył się jak najdłużej. Dlatego wszystkie elementy stalowe wykorzystywane do produkcji bram i ogrodzeń są cynkowane, a tam, gdzie to tylko możliwe, spawanie zastępujemy skręcaniem. Dzięki temu redukujemy do minimum potencjalne ogniska korozji, wydłużając żywotność naszych produktów.

4. Ergonomiczne rozwiązania

Zgodnie z naszą dewizą, bramy i ogrodzenia GMS są tworzone, by służyć. W bramie garażowej liczy się nie tylko estetyka, ale także jej funkcjonalność. Dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniego wykończenia naszych produktów, dobierając takie materiały, które pozwolą na osiągnięcie możliwie najlepszych rezultatów. Wystarczy chwycić klamkę GMS, żeby przekonać się, że to prawda – jej właściwe wyprofilowanie sprawia, że podnosząc bramę czujemy w dłoni pełną kontrolę.

5. Transport

Zabezpieczamy nasze bramy do transportu w taki sposób aby wyeliminować wszelkie mechaniczne uszkodzenia jak i zabezpieczyć powierzchnię przed warunkami atmosferycznymi. 

transport bramy złożona brama garażowa

Opcje

Bramę można przystosować do montażu sytemu automatycznego otwierania.

Kolorystyka

ocynk

Wycena indywidualna

RAL 9010
RAL 8017 mat
RAL 8004
RAL 6020 mat
RAL 3005
RAL 9006
RAL 7024 mat
RAL 6005
RAL 8017
RAL 7016

Boksy garażowe

System zabudowy garażowej GMS doskonale sprawdza się w zbiorczych garażach podziemnych. Boksy garażowe GMS zapewniają poczucie prywatności, przy jednoczesnym zachowaniu niezbędnej cyrkulacji powietrza wewnątrz obiektu.

Kolorystyka

ocynk

Pliki do pobrania

folder informacyjny

karta produktu VENT panel C


Deklaracje Właściwości Użytkowych

DWU-wygr_bramy_GMS


Pliki DWG dla architektów